Philips TV Arızalı Cihaz.

Birol Ç. |

Ben Philips TV aldım. Aldıktan 30 gün sonra televizyon arızalandı. Teknik servisi aradım. 3 gün sonra ancak gelebileceklerini söylediler. Israr etmeme rica etmeme rağmen 1 gün önce gelmediler. Teknik servisleri çok yetersiz.

Etiketler :

Yetkili Servis Tamir Süresi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Birol Ç.
  20 Ağustos
  11:31

  Ben Philips TV aldım. Aldıktan 30 gün sonra televizyon arızalandı. Teknik servisi aradım. Geçte olsa geldiler bana programsal bir sorun var dediler televizyonu aldılar. Bana 3 gün hiç haber vermediler. 3. gün ben teknik servisi aradım. Televizyonun ana kartının değişeceğini söylediler. Yeni alınan bir televizyonun ana kartı bozulduysa ben bu marka televizyona ve servise nasıl güvenebilirim. Ayrıca teknik servisiniz müşterilerinize gerekli bilgi ve haberleri vermiyorlar. Ancak biz arayınca söylüyorlar. Televizyonu ne zaman bana teslim edeceklerini dahi söylemiyorlar. Haftaya bir gün veririz diyorlar, lakayıt lakayıt konuşuyorlar. Ben bir haftadır televizyon kullanamıyorum. Firmanız yedek televizyon dahi vermedi. Benim Philips firmasından ricam; Televizyonu yeni almış olmam ve anakartın değişecek olması nedeniylefirmanızdan aynı marka model televizyonun yenisinin verilmesini rica ediyorum.

 • Birol Ç.
  19 Ağustos
  10:16

  Ben Philips TV aldım. Aldıktan 30 gün sonra televizyon arızalandı. Teknik servisi aradım. Geçte olsa geldiler bana programsal bir sorun var dediler televizyonu aldılar. Bana 3 gün hiç haber vermediler. 3. gün ben teknik servisi aradım. Televizyonun ana kartının değişeceğini söylediler. Yeni alınan bir televizyonun ana kartı bozulduysa ben bu marka televizyona ve servise nasıl güvenebilirim. Ayrıca teknik servisiniz müşterilerinize gerekli bilgi ve haberleri vermiyorlar. Ancak biz arayınca söylüyorlar. Televizyonu ne zaman bana teslim edeceklerini dahi söylemiyorlar. Haftaya birgün veririz diyorlar, lakayıt lakayıt konuşuyorlar. Ben bir haftadır televizyon kullanamıyorum. Firmanız yedek televizyon dahi vermedi.

  Benim Philips firmasından ricam; Televizyonu yeni almış olmam dolayısı ile bu arızadan dolayı firmanızdan aynı marka model televizyonun yenisinin verilmesini rica ediyorum.

 • 16 Ağustos
  11:13

  Değerli müşterimiz,

  sikayetvar.com üzerinden bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz. Belirtmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle ele alacağımızdan emin olabilirsiniz.

  Dilerseniz Philips TV Tüketici danışma merkezimize ulaşabilirsiniz. (0850 222 44 66)

  Philips ürünlerine göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Philips TV Tüketici Danışma Merkezi
  0 850 222 44 66