29 Şubat 2016

Philips TV 7809/12 4K TV Donuyor Trt4 K İzlenmiyor.

9 ay önce Philips 7809pus/12 modeli 4K TV' yi Vatan' dan aldım. Görüntü kalitesi mükemmel fakat kumandada kanal değişince donma takılma ve kilitlenme oluyor. Ayrıca TRT'nin 4K yayınını izleyemiyorum. Bu ürünü alırken vatanın personeli, TRT'nin şu an yüksek ''hz'' de yayın yaptığını bu yayınların ''hz'' bin düşüreceğini söyledi, fakat durum bu değilmiş amaç TV' yi satmakmış aldığım ürünün içindeki uydu alıcı 25-30 p desteği varmış, olması gereken de 50-60 p neye üzüleceğimi bilmiyorum ne yapacağımıda Erzurum' daki servise sorunları söyledim gitti, 3 gün sonra geldi TV yine aynı değişen yok, bu mükemmel marka neden ürününe sahip çıkmıyor, kendi ismini neden bu tarz sorunlar içine çekiyor anlamıyorum, bu kadar ücret ödeyip donma takılma ve 4K yayını izleyememek çok sıkıntılı bir durum yetkili mercilere sesleniyorum beni bu sıkıntıdan kurtarın lütfen!

Selçuk 603 Okunma

Cevaplar

  • Selçuk03 Mart 2016

    Sayın yetkili; danışma hattınızı aradım ve durumu anlattım müşteri temsilcisi bu ürünün TRT 4K yı göstermeyeceğini özelliğinin bu olduğunu söyledi bende bu ürün 4K yayın için aldığımı izleyemez isem ne işe yarar dedim. Yapacak bir şeyimiz yok dedi. Yani koca firmanın bir soruna yaklaşımı bu hiç boşuna konuyu ele aldık gibi söylemlerde bulunup müşterileri ve buradaki insanları yanıltmayın. Fark istiyorsanız söyleyin ürünün farkını ödeyip üst modelini alayım yeterki Philips isminin firma olarak arkasında durun... .

  • Philips TV Temsilcisi01 Mart 2016

    Değerli müşterimiz, sikayetvar.com üzerinden bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz. Belirtmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle ele alacağımızdan emin olabilirsiniz. Dilerseniz Philips TV Tüketici danışma merkezimize ulaşabilirsiniz. (0850 222 44 66) Philips ürünlerine göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Philips TV Tüketici Danışma Merkezi 0 850 222 44 66

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön