31 Ekim 2016

Philips Tv 55pus6 561 Büyük Sorunlar!

Bu şikayet dilekçesini yazmamak için çok direndim ama artık cidden bu konuda desteğe ihtiyacım var. 55PUS6 *** ürününü 2 aydır kullanıyorum. Son güncellemesini de yaptım lakin tam anlamıyla hayal kırıklığı.
Tv'de;
-Tarayıcı özelliğini kumandadan komuta etmek neredeyse imkansız. Hayatımda daha kötü bir kontrol mekanizması görmedim. Çok kullanışsız.
-Philips server bağlantı hatası veriyor, bağlanamıyorum.
-Sesli arama (komut) özelliği çalışmıyor. Sesi algılamıyor.
-PS4 oyunlarda istediğim ve alışık olduğum canlılığı ve derinliği bulamadım.
-Android işletim sisteminde takılmalar, donmalar mevcut.
-TV'nin sözde klavyeli kumandası 2.5 metre mesafeden tuşları algılamıyor.
Bunlarla beraber;
-4K yayında TV'de beklentiyi karşılıyor
-3 taraflı Ambilight başarılı.
Lütfen Philips sorularıma çözüm yolu göstersin. Marka adına yakışanı yapsın. Ben işin içerisinden çıkamadım çünkü.

Okan 3.625 Okunma

Cevaplar

 • Okan03 Kasım 2016

  Firma beni telefonla bilgilendirdi. Evime servis yolladı. Ancak servis için gelen arkadaşlar bu server sorununun Philips kaynaklı olduğunu belirttiler. Bunların haricinde yeniden kurulum yapıldı TV ye gittiler. Bunları zaten biz de yapıyoruz. Kesinlikle ve kesinlikle son aldığım Philips ürünü. Smart TV özelliği hiçbir işe yaramaz. Kumandası kullanamamanız için tasarlanmış. Android'in telefondaki saçma hataları olduğu gibi bu TV'de de mevcut. 4 Bin TL'ye aldığımız televizyon çok güzel ledli aydınlatma yapıyor başkada bir işe yaradığı yok! Maalesef... Maalesef!

 • Philips TV Temsilcisi02 Kasım 2016

  Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili olarak; Tarafınız ile yapılan görüşmeye istinaden ayrıntılı bilgi aktarılmıştır. Her türlü konu ve önerilerinizde size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Saygılarımızla, Philips TV Tüketici Danışma Merkezi 0 850 222 44 66 [email protected]

 • Okan01 Kasım 2016

  Twitter, Facebook ve Sikayetvar.com üzerinden sizlere sıkıntımı bildirmiş olmama rağmen çözüm bulamadım. Ne arayan ne soran oldu. Hata mı ettim tercih hakkımı sizlerden yana kullanmaktan acaba?

 • Philips TV Temsilcisi31 Ekim 2016

  Değerli müşterimiz, Şikayetvar.com üzerinden bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz. Belirtmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle ele alacağımızdan emin olabilirsiniz. Dilerseniz Philips TV Tüketici danışma merkezimize ulaşabilirsiniz. (0850 222 44 66) Philips ürünlerine göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Philips TV Tüketici Danışma Merkezi 0 850 222 44 66

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön