01 Kasım 2016

Philips TV 102 Ekran Radyo!

3 yıl önce aldığı ve kullanmaya başladığım ilk haftasından itibaren açıldığında kendini radyo sanan 42 inç ya da 102 ekran TV'ye sahibim.tv'yi açtıktan sonra Philips yazısı çıkmıyorsa artık biliyorum ki TV radyo modunda açılmaktadır. Belli bir süre sonra kendi kendine TV moduna geçmektedir.

Çılgın üretici Philips sayesinde sabrın ne olduğunu öğrendim. 3 yıllık süre zarfında çağrı merkezini aradık durumu anlattık servis çağırdık ancak servisin geliş gününü bir türlü iş gününe gelmesi ve işten izin alamama durumu dolayısı ile denkleştiremedik.

Bu saatten sonrada hiç işim olmaz en kısa sürede TV mi değiştireceğim ve tanıdık tanımadık herkese duyurmaktan kıvanç duyarım. O zaman zaman TV, zaman zaman ise radyodur. Bu arada kullandığım ürüne verdiği isim ise Philips 42 inç radyodur.

Hasan 1.645 Okunma

Cevaplar

  • Philips TV Temsilcisi03 Kasım 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili olarak; Tarafınız ile yapılan görüşmeye istinaden ayrıntılı bilgi aktarılmıştır. Her türlü konu ve önerilerinizde size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Saygılarımızla, Philips TV Tüketici Danışma Merkezi 0 850 222 44 66 [email protected]

  • Philips TV Temsilcisi01 Kasım 2016

    Değerli müşterimiz, Şikayetvar.com üzerinden bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz. Belirtmiş olduğunuz konuyu hassasiyetle ele alacağımızdan emin olabilirsiniz. Dilerseniz Philips TV Tüketici danışma merkezimize ulaşabilirsiniz. (0850 222 44 66) Philips ürünlerine göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Philips TV Tüketici Danışma Merkezi 0 850 222 44 66

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön