Philips Traş Makinemin Bıçakları Kesmiyor.

Ömer Y. |

12 Temmuz 2014 tarihinde Teknosa kentkulesite/ Konya şubesinden traş bilgilerini verdiğim traş makinesini aldım. Fakat traş makinesi aralık ayının sonundan itibaren sesinde değişme ve sakallarımı ilk zamanlara nazaran kesmemeye başladı. Ben bu 5 aylık süreçte makinemi fırçasıyla su ile temizleyerek muhafaza ettim.

Bugün tarafım Konya servisi olan firma tarafından arandı ve makinenin kullanıcı hatası nedeniyle bıçaklarının eğildiği tespit ettiklerini ve arızayı 155 TL karşılığında giderebileceklerini söylediler. Israrla makinemin tarafımdan bozulduğunu iddia ettiler. Konu ile ilgili mağduriyetimin giderilmesini istiyorum...

Etiketler :

İşlevini yapamama / Bozulma Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Ocak
  10:12

  Sayın Yalçın,

  Sikayetvar.com sitesine iletmiş olduğunuz probleminiz tarafımıza ulasmıştır.

  Belirtmiş olduğunuz yedek parça sarf( kullanıldıkça aşınma özelliğine sahip) malzemeler arasında yer almaktadır. Sarf malzeme tüketici kanunu tarafından belirtilmiş olup kullanma kılavuzunun garanti bölümünde " Garanti, aşınmaya tabi olan veya niteliği gereği sarf malzemesi olarak nitelendirilen veya camdan yapılmış ürünleri ve/veya ürün parçalarını kapsamaz" olarak ifade edilmektedir. İşlemleriniz ile ilgili yetkili servislerimizle iletişime geçerek talep ettiğiniz yedek parçayı ücretli olarak temin etmeniz gerekmektedir.

  Her türlü soru ve sorununuz da size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

  Saygılarımızla,

  Türk Philips Ticaret A.S.
  Tüketici Danışma Merkezi
  0 850 222 7445
  Simply switch to printing double-sided and printing less