08 Nisan 2013

Philips Traş Bıçağına Fahiş Ücret!

Philips tt2021 bakım kitini alalı henüz birkaç ay olmuştu ki temizlemek için başlığı sökerken bıçağın üzerinde bulunan eleğe köşesinden (tırnak tutucu boşluklardan birisine) zarar verdim. Bir süre sonra buradaki açılma eleğin ortasına doğru ilerledi ve servise gittim kullanıcı hatası olması sebebiyle ücretli olarak parça değişimi yapabileceklerini söylediler, tamam dedim.

Sonuçta hatalıyım ve bunun da bilincindeyim ancak benden talep edilen ücret 40 Lira işte sorun da tam olarak burada. Neden diye sordum, parça komple bıçağıyla birlikte değişiyormuş. Zaten cihaza 85 Lira verdim sadece küçük bir parça için komple bıçağı değiştirmeniz ve bu kadar ücret almanız insanlar mağdur etmek olsa gerek!

Süleyman 267 Okunma

Cevaplar

 • Süleyman 11 Nisan 2013

  İlginiz için teşekkür ederim. Bana daha öncesinde parçanın yetkili servise gönderileceği bilgisi iletilmiş olsaydı dün yazdığım mesajı yazmazdım. Neyse ki sorun çözüldü. Bir tüketici olarak naçizane fikrim, bu tip sorunları diğer müşterilerinize de yansıtmamak adına yedek parçaların fiyat politikasında değişikliğe gitseniz sanırım olumlu bir etki yaratacaktır. Çünkü, o yedek parçayı sizden talep eden kişi zaten sizin firmanızı tercih etmiş ve cihazınızı kullanmakta. Yeni müşteri kazanmak adına da mevcut müşterilerinizin memnuniyetini sağlamanız çok daha iyi olacaktır. Sizler de bu konuda eminim farkındasınızdır ki, Türk insanı birşey alacaksa gazete, dergi, TV,...vs reklamlarından ziyade tavsiye ile hareket eder. Bu yapılan belki doğru, belki de yanlış ama gerçek bu. Tekrar teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim.

 • Philips Temsilcisi11 Nisan 2013

  Sayın Koltuk, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili olarak,ürününüze ait ilgili parçayı yetkili bölge servisimizden ücretsiz olarak teslim alabilirsiniz. Bilgilerinize sunarız. Philips Tüketici Danışma Merkezi

 • Süleyman 10 Nisan 2013

  Firmanız yetkilileri tarafından 08.04.2013 günü telefonla arandım ve bu sorunu yaşadığım servisi öğrendiler ancak şu ana kadar ne bahsi geçen servisten, ne de firma genel müdürlüğü tarafından geri bildirim yapılmadı. Bu küçük sorunu çözmek bile sizin için bu kadar zor ise ben şimdiden farklı markaların cihazlarını araştırmaya başlayacağım. Son olarak, ilk etapta ivedilikle şikayetimi dikkate almanız ve mağduriyetimi giderme konusundaki ilginizden çok memnun kalmıştım ancak şu anda bende firmanıza karşı oluşan olumlu intiba giderek azalmakta. Belki biraz argo bir tabir olacak ama, aspirin verdiniz sanırım.

 • Süleyman 09 Nisan 2013

  Şu ana kadar işleyen süreçten kendi adıma memnun kaldığımı söyleyebilirim. En azından firma olarak şikayetleri dikkate alıp ivedilikle geri bildirim yaptınız.

 • Philips Temsilcisi09 Nisan 2013

  Sayın Koltuk, Belirtmiş olduğunuz konu araştırılmaktadır,tarafınıza bilgi dönüşü sağlanacaktır. Yetkili bölge servis bilginizini bizimle paylaştığınızı için çok tesekkür eder , en hızlı bir şekilde size bilgi dönüşünde bulunulacaktır. Philips Tüketici Danışma Merkezi

 • Philips Temsilcisi08 Nisan 2013

  Sayın Koltuk, Belirtmiş olduğunuz konu araştırılmaktadır,tarafınıza bilgi dönüşü sağlanacaktır. Bilgilerinize sunarız.Philips Philips Tüketici Danışma Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön