23 Eylül 2013

Philips Telefonum Çok Yavaş!

Yaklaşık bir yıl önce aldığım Philips xenium w626 serisi cep telefonu aldığımda ilk öğrendiğim şey, telefon tüm internet ortamında xenium diye satılırken öyle olmadığı. Bataryası öğleden sonra ikaz verip akabinde bitince. Telefona haftada bir yada on günde bir format atılmazsa; rehberi açmıyor.

Arayanın isminin görülmesi onlarca saniye sürüyor . Hayatımda bu kadar yavaş telefonum olmadı. Çözüm için firmayı aradığımda Başarı ticaretin numarasını vermekten, başka bir şey yapmıyorlar. Konuşma uzayınca biraz yavaş internete bağlanırsanız , batarya hemen bitiyor. Evet birazda yavaş itirafı geliyor. Eee daha ne olsun firma yetkilisinin sorduğu soru uygulama yüklediniz mi?

Hasan 247 Okunma

Cevaplar

  • Hasan 28 Eylül 2013

    SERVİS CİHAZIN BATARYASINI'MI GÜÇLENDİRECEK CİHAZIN SERİ VE HIZLI ÇALIŞMASINIMI SAGLAYACAK KONUYU GEZDİRMEK YERİNE KABUL ETMEK ÇÖZÜM ÜRETMEK DAHA İYİ OLURDU DİYE DÜŞÜNMEKTEYİM.

  • Hasan 28 Eylül 2013

    W 626 MODELİNİN BAŞARISIZ SORUNLU BİR MODEL OLDUGUNU KABULENMEMEK FİRMAYA NE KAZANDIRIR ANLAMAKTA GÜÇLÜK ÇEKİYORUM CİHAZIN ÇOK AMA ÇOK YAVAŞ OLMASI ARIZA DEGİL SÖZ KONUSU MODELİN KARAKTERİSTİK ÖZELLİGİ STAND BY SÜRESİ 10 SAATİN ALTINDA CİHAZ SIFIR ALINDIGINDA'DA BÖYLEYDİ ŞİMDİ'DE BÖYLE FİRMANIN AÇIKLAMASI İLGİSİZ BASMAKALIP VE FİRMA MAALESEF İLGİSİZ

  • Philips Cep Telefonu Temsilcisi25 Eylül 2013

    Değerli müşterimiz, W626 model cihazımız Xenium serisi bir cihazdır. Ancak tüm Xenium serisi cihazlar uzun süreli şarj özelliğine sahip değildir. Cihazın arızaları ile ilgili belirtmiş olduğunuz konularda ise sizlere yetkili servislerimiz yardımcı olabilir. Cihazın kontrollerini sağlayarak sizlere yardımcı olabiliriz. Göstermiş olduğunuz ilgi ve hassasiyet için teşekkür ederiz. Her türlü soru ve sorununuzda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Saygılarımızla, Philips Cep Telefonları Tüketici Danışma Merkezi 444 44 08

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön