18 Eylül 2013

Philips Tamir Çok Pahalı!

Philips marka hepa filtreli süpürge aldım. 2 yılı tam doldu garanti süresi bitti süpürge bozuldu. Servise gittim 110 lira dendi tamam yaptıralım dedik yaptırdık eve getirdik süpürge çekmiyor ve motor ısınıyor. Motor da olurmuş ısınma. Eskiden anlamıyordum. Tekrar getirin dediler.

Götürdük filtre değişecek dendi 40 lira tekrar ücret. ama olmadı şimdi 80 lira daha istiyor servis ve çekim gücüne yine garanti vermiyor belki motordan kaynaklanıyormuş. Ben bu kadar paraya tekrar süpürge alırdım derdime çare istiyorum, ne yapabilirim?

Hatice 482 Okunma

Cevaplar

  • Hatice 18 Eylül 2013

    benim derdim anlaşılmamış galiba ben yanıltıldığımı 3 kere ayrı pra farklı zamanlarda isteniyor diyorum ilkinde 230 lira dense ben yaptırmazdım diyorum.laf salatası yaparak philips kurtulmaya çalışıyor ama ben vazgeçmiyceğim tüketici mahkemesine başvuracağım.

  • Philips Temsilcisi18 Eylül 2013

    Sayin Özyer, Urununuzun çekimi ile ilgili olarak tespit edilen durum,filtre değişimi sağlanması gerekmektedir.Garanti süresi 2 yıldır. Garanti süreniz bitmesi durumunda ücretli olarak işlem sağlanmaktadır.Yetkili servisimizin iletmiş olduğu bilgi doğrudur.Dilserseniz yetkili servislerimizden işlem yaptırabilirsiniz. Bilgilerinize. Philips Tüketici Danisma Merkezi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön