04 Şubat 2014

Philips Sürekli Sorun Yaşıyorum.

10.12.2011 'de o tarihte henüz piyasaya yeni sürülmüş Philips 9240 model no.lu "Akıllı Ütü" olarak lanse edilen ürünü rakip emsallerinden daha da yüksek bir bedel ödeyerek satın aldık.2 yıllık ürün garantisi Aralık 2013 te son erer ermez hemen akabinde ürün Ocak 2014 te arızalandı. Yetkili servise götürdüğümüzde bize ; Ürünün elektronik kartının , kumanda düğme ışığının ve buhar taşıyıcı hortumunun değişmesi gerektiği , toplam tamir ücretinin de 240.TL olduğu bilgisi karşısında şaşırdık kaldık

Osman 491 Okunma

Cevaplar

 • Philips Temsilcisi15 Şubat 2014

  Sayın İnan, Şikayetvar.com sitesinde yapmis oldugunuz yorum icin tesekkür ederiz. Görüslerinizin bizim icin önemli oldugunu belirtir , gelecek günlerde ki ürün planlamamiza isik tutacagini tarafiniza iletmek isteriz. Her turlu soru ve sorununuzda size yardimci olmaktan mutluluk duyariz. Tesekkür eder iyi günler dileriz.

 • Osman 13 Şubat 2014

  Tüketici danışma Hattı sadece servisten alınan bilgiye tabiri caiz ise "noterlik " yaptı.Zaten duyduğumuz şeyleri bize tekrar etmekten öteye geçmedi.Küçücük bir indirim bile belki bunca feryadımıza karşılık olarak yetecekti bize.Müşteri menmuniyet gibi bir algıları kesinlikle oluşmamış."Ürününüzün ömrü 25 ay mıydı ?"sorumuza dahi "üzgünüz" yanıtı verdiler ya!Başka söze ne hacet.Böylelikle Yerli markalarımızın kıymetini bir kez daha anlamış oldum.Bu bilinçlenmeden ötürü kendilerine teşekkür borçluyum.

 • Osman 12 Şubat 2014

  10 ŞUBAT 2014 Tarihinde Şikayet var. Vom. üzerinden geçtiğim ikinci mesajıma herhangi bir şekilde yanıt dönülmemesi üzerine 12 Şubat 2014 tarihinde yani bugün saat 12:14 te Çağrı merkezinizi aradım.İsmi sanırım Şenay Hnm. Olan arkadaşımla yaklaşık 20 Dk. süren bir görüşme yaptım.Görüşmede tarafıma ; Ürünümüzün garanti süresinin dolduğu , dolmasa idi dahi (!) Servis esnasında (kullanıcı hatası kaynaklı olmasa dahi !) yedek parça değişimi,sarf malzemesi kullanımlarının ücrete tabi olduğu gibi şaşırtıcı bir bilgi verdiler.Bu bilgiye inanamadığım için defalarca teyit ettirdim. Evet eğer böyle bir realite var ise bu durumun bana yazılı olarak bildirilmesini rica ediyorum bir kez de buradan. Tüketici Menmuniyeti gibi kaygı taşımasa dahi(!) Türk PHILIPS'in cevap verme gibi bir kurum kültürüne sahip olduğuna olan inancımla.Saygılarımla.

 • Osman 09 Şubat 2014

  Tüketici danışma hattından gelen yanıt şaka gibi.Servisten bize verilen bilgi sonrası menmuniyetsizliğimizi ve şikayetimizi tüketici danışma hattına iletirken ürünümüzün hangi serviste olduğu bilgisini de zaten vermiştik.Akabinde "inceleme yaparak döneceğiz bilgisini aldık" ve nezaketen aranmadık dahi.Bir SMS mesajı ile "üzgünüz" yanıtı aldık.Şimdi aynı Tük.Danışma merkezi , kendilerine ulaşarak servisi bildirmemiz halinde bize çözüm noktasında yardımcı olacağını bildiriyor.Pes doğrusu ! Bu bir samimiyet testidir.Cihazı Ankara Kızılay daki teknik servisiniz e15 Ocak Tarihinde Eşim N.Yaşar İNAN adına kayıtla bıraktık.Üreteceğiniz çözümü büyük bir merak ve sabırsızlıkla bekliyoruz ! Saygılarımızla.

 • Philips Temsilcisi06 Şubat 2014

  Sayın İnan, Şikayetvar.com sitesine yapmış olduğunuz yorum için teşekkür ederiz. Ürünle ilgili olarak bize hangi servisle iletişime geçtiğinizi bildirdiğiniz taktir de her turlu soru ve sorununuzda size yardimci olmaktan mutluluk duyariz. Tesekkür eder iyi günler dileriz. Saygilarimizla Turk Philips T. A.S. Tuketici Danısma Merkezi 444 7 445

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön