21 Temmuz 2014

Philips Sürekli Sorun Çıkaran Bir Süpürge.

2012 yılı Temmuz ayında Marathon FC9205 Süpürge aldık. O günden beri üç kere arka filtresi patladı ve üç gün önce garantisinin bittiği gün (ne hikmetse) motorun bilyeleri dağıldı (tamircinin söylediğine göre). Yani aniden süpürge devir düşürdü içinden gacır gucur seslerle beraber yanık kokusu geldi ve ortada kesinlikle hiç bir kullanıcı hatasına bağlı kullanım yoktur. Süpürgeyi servise götürdüğümüzde servisin ilgisiz tavrı üstüne tuz biber oldu. Neymiş 1 hafta sonra tamir olurmuş şu an toplantıda oldukları için fiyat veremezlermiş.

Burak 4.922 Okunma

Cevaplar

  • Burak 26 Temmuz 2014

    Ürünü ücretsiz olarak ya da düşük bir ücret karşılığı onarmadan ve bahsi geçen yetkili servis ile anlaşma feshedilmeden bu sorunun çözülmesine imkan yok. Çünkü garantisi 2 gün geçti diye garanti kapsamına girmeyeceğini kaba bir üslupla hem de azarlayarak söyleyen gereksiz bir servis var ortada.

  • Burak 22 Temmuz 2014

    Kars mı? Ne Kars'ı yahu, İzmir Karşıyaka Gün Sazak Bulvarındaki yetkili servis. Zaten 300 lira gibi bir fiyat çıktı ama buradaki Çarşıdaki usta 80 liraya yapacak sağolun elleriniz dert görmesin.

  • Philips Temsilcisi22 Temmuz 2014

    Sayın Şen, Sikayetvar.com sitesine iletmiş olduğunuz probleminiz tarafımıza ulaşmıştır. İşlemleriniz ile ilgili Kars yetkili bölge servisimiz ile iletişime geçmiş bulunmaktayız. Konu hakkında detaylı bilgi alıp genel merkezimiz ile yaşamış olduğunuz problemi paylaşıyor olacağız. İşlemleriniz hakkında en kısa zaman da sizinle iletişime geçiliyor olacaktır. Her türlü soru ve sorununuzda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Bilgilerinize Saygılarımızla Türk Philips T. A.S. Tüketici Danısma Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön