Philips Sürekli Sorun Çıkaran Bir Süpürge.

Burak Ş. |

2012 yılı Temmuz ayında Marathon FC9205 Süpürge aldık. O günden beri üç kere arka filtresi patladı ve üç gün önce garantisinin bittiği gün (ne hikmetse) motorun bilyeleri dağıldı (tamircinin söylediğine göre). Yani aniden süpürge devir düşürdü içinden gacır gucur seslerle beraber yanık kokusu geldi ve ortada kesinlikle hiç bir kullanıcı hatasına bağlı kullanım yoktur. Süpürgeyi servise götürdüğümüzde servisin ilgisiz tavrı üstüne tuz biber oldu. Neymiş 1 hafta sonra tamir olurmuş şu an toplantıda oldukları için fiyat veremezlermiş.

Etiketler :

Gürültülü Çalışma Filtre Sistemi Yetkili Servis Tamir Süresi Garanti Kapsam Yetkili Servis Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Burak Ş.
  26 Temmuz
  02:31

  Ürünü ücretsiz olarak ya da düşük bir ücret karşılığı onarmadan ve bahsi geçen yetkili servis ile anlaşma feshedilmeden bu sorunun çözülmesine imkan yok. Çünkü garantisi 2 gün geçti diye garanti kapsamına girmeyeceğini kaba bir üslupla hem de azarlayarak söyleyen gereksiz bir servis var ortada.

 • Burak Ş.
  22 Temmuz
  12:42

  Kars mı? Ne Kars'ı yahu, İzmir Karşıyaka Gün Sazak Bulvarındaki yetkili servis. Zaten 300 lira gibi bir fiyat çıktı ama buradaki Çarşıdaki usta 80 liraya yapacak sağolun elleriniz dert görmesin.

 • 22 Temmuz
  10:47

  Sayın Şen,

  Sikayetvar.com sitesine iletmiş olduğunuz probleminiz tarafımıza ulaşmıştır.

  İşlemleriniz ile ilgili Kars yetkili bölge servisimiz ile iletişime geçmiş bulunmaktayız. Konu hakkında detaylı bilgi alıp genel merkezimiz ile yaşamış olduğunuz problemi paylaşıyor olacağız. İşlemleriniz hakkında en kısa zaman da sizinle iletişime geçiliyor olacaktır.

  Her türlü soru ve sorununuzda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.
  Bilgilerinize
  Saygılarımızla
  Türk Philips T. A.S.
  Tüketici Danısma Merkezi