30 Ağustos 2013

Philips Süpürgenin Başlığı Bozuldu!

Nisan ayı sonunda Philips marka fc9225 elektrik süpürgesi aldım. Yaklaşık 2. 5 ay kullandıktan sonra ürünün süpürme başlığında zemini süpürürken ses gelmeye başladı. Servisi aradım. Evde servis garantili süpürgenin başlığı arızalı dedim.

1. Fiyasko: Aldığım cevap takılabilir olduğu için servise bizim götürmemiz söylendi.
2. Fiyasko: Servise götürdük. Ürünün alt kısmında bir yer kırılmış. Garanti kapsamında olmadığı için 40 TL verip yenisini alabilirsiniz dediler.

Ben markaya güvenip 600 TL'lik süpürge alıyorum. 2. 5 ay sonra kırılıyor. Ama ürün hatalı değil. Kullanım hatası diyorlar. Nasıl yapılmış bir ürün ki kısa sürede kırılıyor. Müşteri hizmetleri sorun çözmüyor. Kullanım kılavuzunu okuyor.

Fatma 570 Okunma

Cevaplar

  • Fatma 03 Eylül 2013

    Bir daha bu markalı bir ürün almayacağım.ve çevremdekilere tafsiye etmeyeceğim...

  • Fatma 31 Ağustos 2013

    Ürünle ilgili bir sorunun nereden kaynaklandığına karar vermeniz için ürünün uzman bir kişi tarafından görülmesi gerekir. Kullanıcı ifade ettiği sorunun teknik bir arızadan kaynaklanıp kaynaklanmadığını bilmek zorunda değildir ve bilemez de. Aynı şekilde telefonda sorunun aktarıldığı kişinin cihazı görmeden bu sorun teknik bir sorun değildir demesi de sorunu başından savmaktan başka bir şey değildir. İkincisi bu sorunun nereden kaynaklandığı ilgili servise götürülerek karar verilmiştir. Cihazın süpürge kısmında fırça parçasının hemen kırılması kaliteli ve sorunsuz bir markada 3 aylık bir cihazda beklenmez. Cihaz süpürme işlemi dışında kullanılmamasına rağmen nasıl 3 ayda kırılmaktadır?!! Danışma merkezinin verdiği yanıt kesinlikle tatmin edici değildir. Hala kullanım klavuzunu okumaya devam etmektedir. Müşterinin sorunu çözülmemiştir. Bilgilerinize sunulur.

  • Philips Temsilcisi31 Ağustos 2013

    Sayın Yaşar, Ürünlerimizdeki eve servis hizmetimiz ürünle ilgili teknik bir arıza söz konusu olması durumunda verilmektedir.Aksesuarında oluşan kırık kullanımla ortaya çıkan bir hasar olması nedeniyle parça değişimi ücretlendirilmektedir. Saygılarımızla Philips Tüketici Danışma Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön