19 Aralık 2014

Philips Sorun Çözmüyor.

Philips'in anlama yeteneğinde bir sorun var. 2884384 no.lu şikayet ve devamındaki mesajlardan servisin müşteriyi başından savdığı açıkça ifade edilmesine rağmen hiçbir işlem yapılamayacağının belirtilmesi nasıl izah edilebilir bilmiyorum. Ayrıca garantisi hala devam eden ütüyü müşteriye güvenmeme halinde tekrar kontrol edilmemesi ve müşteri hizmetlerinin gün içinde arayacağız deyip bir daha dönmemek ancak Philips'e yakışacak bir durum. Philips'ten ricam şu: bir firma garantili ürününü neden kontrol etmez bir yıl önceki kontrolü bir yıl sonraki şikayette referans alır mantıklı bir şekilde izah edin yoksa çatlayacağım.

Osman 2.747 Okunma

Cevaplar

 • Osman 06 Eylül 2016

  Bütçem için ciddi bir para verip aldığım ütüyü çöpe atmak zorunda bıraktırdınızya gurur duyun. Hem sattık hem ilgilenmedik hem de hiçbir zarar görmedik diye. Ütüyü attığım için ispatlama şansımda yok. Zil çalıp oynayabilirsiniz

 • Osman 06 Eylül 2016

  Sizden ümidim olmadığı için şikayeti takip etmeyi bırakıp ütüyü de atmıştım. Görüyorum ki doğru yapmışım. Servisin gözü önünde ütü yapıp ütünün fonksiyonlarını yapmadığını gösterdiğimiz halde arıza yok diyen firmaya ne denir ki. Tebrikler yani.

 • Osman 23 Aralık 2014

  Ütümün sorunuyla ilgilenmeniz için defalarca aramak, defalarca mesaj yazmam gerekti. Bu çabaların soucunda yönlendirildiğimiz serviste uygulamalı olarak kırışık lıkları gidermediğini gösterince bize ısınma ve buharda sorun olmadığı anlatıldı. Ürünü almamakta ısrar edince kerhen merkeze gönderildi. Ütüyü aldığıma çoktan pişman oldum ancak bir defa almış bulundum.ben bu kontrolde de sonuç alamayacağımı şimdiden biliyorum ve ürün elime geçince ütüyü philipse iade edeceğim.kısaca philips kullanmaktan allah korusun. Sanırım bu ne düşündüğümü gayet net ifade etti. birde müşteri memnuniyetinin 0 öneme sahip olduğu bir sirketin bu anket için bu kadar mesaj göndermesini anlamadianlamadım.

 • Philips Temsilcisi22 Aralık 2014

  Sayın Koç, Sikayetvar.com sitesine iletmiş olduğunuz probleminiz tarafımıza ulasmıştır. Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili olarak ürününüzü daha önce yetkili servis kontrol etmiş fakat ürünle ilgili bir arıza görülmemiştir. Yasal olarak değişim veya iade hakkınız 1(Bir) yıl içinde 4(Dört) defa, 2(İki) yıl içinde 6(Altı) defa arıza verdiği ve parça değişim işlemi yapıldığı zaman yasal olarak hak edilmektedir. Yapılan kontrollerde ürününüzde arıza olmadığından dolayı performansından kaynaklı değişim veya iade işlemleri sağlanamamaktadır. Her türlü soru ve sorununuz da size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Saygılarımızla, Türk Philips Ticaret A.S. Tüketici Danışma Merkezi 0 850 222 7445 Simply switch to printing double-sided and printing less

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön