30 Ağustos 2013 #1984387

Philips'ten Alınan Kulaklık Alır Almaz Bozuldu!

Philips kulaklık alır almaz bozuldu. Arena Bilgisayar Philips servisine diyor. Ben kimi arasam kulaklığa bakmıyoruz diyor. Bu garantiyi veren kim?

Seçkin 133 Okunma

Cevaplar

 • Philips Ses Sistemleri Temsilcisi06 Eylül 2013

  Sayın Bilgiç, Konu ile ilgili olarak Türk Philips garanti belgeniz mevcut ise yetkili servislerimiz yardımcı olmaktadır.Yetkili servislerimiz aşağıdaki linkt de mevcuttur.Size uygun yetkili servisimiz ile irtibata geçebilirsiniz. Her türlü konu ya da sorun ile ilgili tarafımıza dönüş sağlayabilirsiniz. http://www.turkey.philips.com/about/company/local/sustainability/index.page Bilgilerinize. Philips Tüketici Danışma Merkezi.

 • Seçkin05 Eylül 2013

  http://i.imgur.com/y6zP6z7.jpg Urunun durumu

 • Philips Ses Sistemleri Temsilcisi02 Eylül 2013

  Sayın Bilgiç, Ürün içerisinden garanti belgesi çıktı mı ? Çıktı ise üzerinde hangi firma bilgileri yer almaktadır ? Bilgilerinize. Philips Tüketici Danışma Merkezi.

 • Seçkin31 Ağustos 2013

  Arena bilgisayardan alındı. kendilerine faturamız ile gönderdik. iade ettiler 50 liralık alet için 10 lira boşuna kargo verdik. dahası elimiz öyle yatıyor olması

 • Philips Ses Sistemleri Temsilcisi31 Ağustos 2013

  Sayın Bilgiç, Garanti belgenizde belirtilen distributör firma bilgisi kime aittir? Saygılarımızla Philips Tüketici Danışma Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön