30 Ağustos 2013 #1985736

Philips Yedek Parçası Olmayan Ürün!

12/06/13 tarihinde Darty Palladium mağazasından Philips micro müzik seti aldım. Ürünün teknik olarak hatalı olduğunu fark edince (stand by konumunda ıslık sesi çıkarıyor)mağaza servise yolladı fakat hiç bir işlem yapılmadan geri iade edildi. Bende tekrardan mağazaya götürerek servise yollattım. İkinci gelişinde ürün servisten kolonu ezik bir şekilde geldi ve doğal olarak bende ürünü tekrardan servise yolladım. Son olarak ürünü almaya gittiğimde servis formunda şaka gibi bir cevapla karşılaştım.


Ürünün kolonunun pahalı olduğu için değişmediğini, ve zaten değişse de kolonun Philips in elinde olmadığını yazmışlar. Yedek parçası olmayan garantili bir ürün nasıl oluyor da satılıyor sayın Philips yetkilisi?

İsmail 3.442 Okunma

Cevaplar

 • İsmail05 Eylül 2013

  Philips firmasına şikayetimi ilettikten kısa bir süre sonra ürünümü yenisi ile değiştirdiler,teşekkürler.Bu süreçte eksi not alan tek konu philips Göztepe servisi.

 • İsmail05 Eylül 2013

  Philips firmasına şikayetimi ilettikten kısa bir süre sonra ürünümü yenisi ile değiştirdiler,teşekkürler.

 • Philips Ses Sistemleri Temsilcisi04 Eylül 2013

  Sayın Önel, Ürününüzle ilgili olarak Darty mağazası DCM3020 ile ürün değişimi sağlayacaktır.Philips sorumlusu Murat Muslu tarafıdan bu bilgi iletilmiştir. Her türlü konu ya da sorununuz ile ilgili olarak bizimle irtibata geçebilirsiniz. Bilgilerinize. Philips Tüketici Danışma Merkezi.

 • Philips Ses Sistemleri Temsilcisi31 Ağustos 2013

  Sayın Önel, Konunuz araştırılamktadır, sonuç bilgisi için tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla Philips Tüketici Danışma Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön