21 Temmuz 2014

Philips Stretch Kulaklığım Üstten Kırıldı!

Daha önce kulaklıklar çabuk bozuluyor diye Philips Stretch SHO9560/10 model kulaklıktan aldım. Fakat bugün başıma takarken çıt diye bir ses geldi. Bükmeye, eğmeye dayanıklı o kadar övülen, esnek kulaklık kafama takarken kırıldı! Ekte kırılan yeri kırmızı ile belirttim. Değişim veya iade talep ediyorum. Lütfen baştan savma geçiştirme cevaplar vermeyin.

Fatih 2.533 Okunma

Cevaplar

  • Fatih05 Ağustos 2014

    Philips benim ve çevremdekiler için bitti artık. 15 gün oldu arayan soran yok sitelerinden de eposta gönderdim nafile. Satış sonrası destek çok kötü philips ürün alırken servis vb unutun. Ne kadar kötü bir firma olduğunu anlamış oldum umarım başkalarına da ders olur.

  • Fatih25 Temmuz 2014

    4 gün oldu haklı olduğum halde ve diğer şikayetlere cevap verilmesine rağmen herhangi bir yanıt alamadım. Bu denli ilgisizlik beklemiyordum.

  • Fatih25 Temmuz 2014

    Kırılmama üzere lanse edildiği için aldığım kulaklık kafama takarken kırıldı ve 4. gün oldu hala çözüm için bir adım atılmadı. 149 tl verdiğim ürün ve üstüne KIRILMAMA ÜZERE LANSE EDİLEN reklamlarını pazarlamalarını ona göre yaptıkları ürün nasıl bu kadar dayanıksız olur? Reklamında ekstrem şeyler yapılırken(180 derece eğmek vb) kafama takarken kırılması ve 4 gündür haklı olduğum halde cevap verilmemesi düşündürmüyor değil. Kulaklığın en sağlam olan yeri bu şekilde kırılcaksaydı neden 149 tl verdim bu ürüne ? İlgili ve önemli bir firma olduğunuzu göstermenizi istiyorum. Cevap vermemeye ve ilgilenmemeye devam ederseniz tüketici haklarına gideceğim. Bu site üzerinden bu şekilde muamele göstermeniz bile müşteri memnuniyetine verdiğiniz önemi gösteriyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön