18 Mart 2013 #1691956

Philips MP3 Çalarım 6 Defa Servise Gitti!

Philips raga model mp3 playerım için 5 defa servise arızalı olduğundan gönderim yaptım .Her seferinde yazılım yüklenip gönderildi .Geçen günlerde de müşteri hizmetlerinden arandı ve probleminin giderileceği söylendi . Ne yapacaksanız yapın yoksa tüketici haklarını mahkemesine şikayetimi bildireceğim.

Emre 204 Okunma

Cevaplar

  • Emre19 Mart 2013

    Sadece sizin ürününüze mi virüs bulaşıyor. Yetkili servistede denendi ve servis yetkilisi ürün problem li dedi. 2 defa götürdüğümde de ise problemin benden kaynaklandığı söyledi. Geçen hafta ise tüketici haklarına başvurmayı tam düşünürken philips müşteri hizmetlerinden arandım ve problemimin giderilceği söylendi. Dün ürünü tekrar gönderdim ve ürünü en son geldiğinde hiç açamadım. Bu defada aynı şekilde yollanırsa yasal yollardan hakkımı arayacağım.

  • Philips Ses Sistemleri Temsilcisi19 Mart 2013

    Sayın Gül, Ürününüzde Gebze bölge servisimiz ve merkez servisimiz tarafından yapılan incelemesinde herhangi bir arıza durumu ile karşılaşılmıştır.Müzik ve video yükleme işleminizi ürüne ait Songbird programı ile gerçekleştirebilirsiniz.Ürününüzde oluşan problem yalnızca yüklemiş olduğunuz şarkılarda virüs olmasından kaynaklı yazılımsal bir sorundur.Bu tip durumlarda site üzerindeki yazılım yükleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Saygılarımızla Philips Tüketici Danışma Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön