16 Mart 2013 #1688671

Philips Kulaklığım Kırıldı!

Philips Shibuya kulaklığım normal işlevini yaparken kırıldı Philips yetkili servisine götürdüm ve incelediler.Yetkili kişi kırık olan bölgenin kullanıcı hatası olduğunu söylüyor fakat, normal takma işlevini yaparken kırıldı.Yetkili kişi nasıl takılacağını gösterirken kırık tarafı iyice çatlattı. Philips yetkili servisinde meydana geldi bu olay. Ürünümün değişimini talep ediyorum. Aynı sorunu yaşayan başka bir müşteriye yardım edilip ürünü değiştirildi bu haksızlık . Kulaklığımın ücretsiz değişimini talep ediyorum.Aksi taktirde maalesef beyaz masa ya gidip hukuki işlem başlatacağım.Ürün zaten esnek bir ürün normal sert bir ürün değil. Ayrıca ürünün plastik yeri de kendiliğinden soyuluyor.

Furkan 96 Okunma

Cevaplar

  • Furkan16 Mart 2013

    Aynı sorunu yaşan başka bir müşterinize yardımcı oluyorsunuz bana yardımcı olmuyorsunuz yazık böyle bir firmadan asla beklemezdim.

  • Philips Ses Sistemleri Temsilcisi16 Mart 2013

    Sayın Sadak, Yetkili servisimiz tarafından yapılan ürün kontrollerinde kulaklığınızın hareket eden plastik kısmının kırık olduğu görülmüştür.Oluşan bu durum fiziksel zorlamadan dolayı meydana gelmesi nedeniyle garanti kapsamında sizlere yardımcı olamamaktayız. Saygılarımızla Philips Tüketici Danışma Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön