14 Mayıs 2013 #1796609

Philips Kulaklığım Çatladı!

19 Şubat 2013 tarihinde 80 TL'ye Philips SHL5205BL/10 kulaklık aldım. Gayet memnundum. Fakat 12 Mayıs 2013 tarihinde kulaklığın kafa bandını ayarlarken kafa bandının sol hoparlörün üstündeki yer (kafa bandı ayarlama yeri) çatladı (hiçbir şekilde zorlama yapmadığım halde). Zannediyorum ki bu çatlak zamanla büyüyecek ve kırılacak ve bu yüzden daha kullanmıyorum. Elimde ayarlamaya bile dayanamıyorsa artık Philips kalitesi benim için tartışmalı bir konu haline geldi. Philips yetkili servisi'ne başvurdum. Fakat orada da bana kullanıcı hatası dediler ve yollamadılar. Benim çok güvendiğim bir markaydı Bir daha ne Philips marka herhangi bir şey satın almam.

Abdullah 76 Okunma

Cevaplar

  • Abdullah18 Mayıs 2013

    Aldığım kulaklıkta kalitesiz malzeme kullanılmış ve elimle kafa bandını ayarlarken çatladı (internette bu ürün hakkında bu gibi sorunlarla karşılaşan sadece ben değilim 100 lerce si var). Ve diğer yandan 80 TL ye Teknosa dan aldığım kulaklığı 109 TL 'ye değişim talep ettiniz. Ve bunlara ek olarak Ben sadece durumu yetkili servise anlatmam ürünü göstermediğim halde bilmem şöyle tespit edildi falan filan dediniz. Kısacası bu bütün olaylar dahilinde benim için Philips bitmiştir.

  • Philips Ses Sistemleri Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Sayın Kahvecioğlu, Ürününüzle ilgili yetkili servisimiz tarafından yapılan incelemede plastik aksam kısmında çatlak tespit edilmiştir.Bu durum fiziksel bir hasar, kullanımla ortaya çıkan bir durum olması nedeniyle garanti haricinde işlem sağlabilmektedir.Kulaklıklar bir aksesuar olması nedeniyle oluşan hasarla ilgili bir parça değişimi sağlanamamaktadır.Sizlere yalnızca ücretli olarak yeni bir ürün önerebiliriz.SHL5205BL/10 model için servis kanalından uygulanacak ücretli değişim fiyatı 109,00 TL dir. Bilgilerinize sunarız. Philips Tüketici Danışma Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön