20 Şubat 2013 #1645149

Philips Aldığım Mp3 Yavaş Çalıştığı İçin Kullanamıyorum!

Yavaşlık sorununun yanında ses sorunu ile de karşılaştım ve oradaki sorunun aynısıyla bende karşı karşıyayım ayrıca sesin 31'e kadar yükseltsem dahi en fazla 16- 20 arası seviyesinde çıkması da başka bir sorun. Cihazı daha dün aldım ve böyle bir sorunla karşılaşmak beni çok rahatsız etti. Ses ve yavaşlık problemi bu serinin genel bir problemi olabilir çünkü aynı modelle aynı sorunla karşılaşan bir arkadaşım daha var.

Abdullah 402 Okunma

Cevaplar

 • Philips Ses Sistemleri Temsilcisi26 Şubat 2013

  Sayın Aktaş; Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili olarak cihazınızın incelenmesi için yetkili bölge servisimize başvurabilirsiniz.Cihazınızda teknik bir arıza yaşamanız durumunda size yardımcı olmak isteriz ancak memnuniyetsizlik yönünde bir uygulamamız bulunmamaktadır. Yetkili servis listemize http://www.turkey.philips.com/about/company/local/sustainability/index.page linkimizden ulasabilirsiniz. Saygılarımızla. Philips Tüketici Danisma Merkezi.

 • Abdullah25 Şubat 2013

  daha önce yazdığım şikayetten sonra benden marka modelini isteyip hala cevap vermediğiniz için bir defa daha yazmak zorunda kaldım. Yavaşlık sorununun yanında ses sorunu ile de karşılaştım ve oradaki sorunun aynısıyla bende karşı karşıyayım ayrıca sesin 31'e kadar yükseltsem dahi en fazla 16- 20 arası seviyesinde çıkması da başka bir sorun. Cihazı daha dün aldım ve böyle bir sorunla karşılaşmak beni çok rahatsız etti. Ses ve yavaşlık problemi bu serinin genel bir problemi olabilir çünkü aynı modelle aynı sorunla karşılaşan bir arkadaşım daha var.

 • Abdullah25 Şubat 2013

  Philips SA4RGA02KF/97 2 GB Siyah MP3 Player markası modeli herşeyi burada ve bu sorunlarla karşılaşan iki arkadaşım daha var aynı ürünün bir başkasında da bu sorunların olduğuna eminim . Çünkü bu sitede de buna benzer yazılm ış birçok şikayet var. Ürünü bir yenisiyle değiştirseniz dahi bu sorunu çözebileceğinizi düşünmüyorum. Dediğim gibi 2 yıl önce bir arkadaşımın benzer go gear model mp3 ünü hayran iken bu modelde çıldırmamak elde değil efendim. Ayrıca ürünü Gold un internet sitesinden aldım. Bir an önce çözüm bulmayı umuyorum. Yetkili servisleri deneyenler ve ürünü yenisyle değiştirenler daha önceki şikayetlerde de görüldüğü gibi çözüm bulamamışlar ve sorun devam etmiş. Şimdiden ilginiz için teşlekkür ederim

 • Abdullah22 Şubat 2013

  Philips SA4RGA02KF/97 2 GB Siyah MP3 Player markası modeli herşeyi burada ve bu sorunlarla karşılaşan iki arkadaşım daha var aynı ürünün bir başkasında da bu sorunların olduğuna eminim . Çünkü bu sitede de buna benzer yazılm ış birçok şikayet var. Ürünü bir yenisiyle değiştirseniz dahi bu sorunu çözebileceğinizi düşünmüyorum. Dediğim gibi 2 yıl önce bir arkadaşımın benzer go gear model mp3 ünü hayran iken bu modelde çıldırmamak elde değil efendim. Ayrıca ürünü Gold un internet sitesinden aldım. Bir an önce çözüm bulmayı umuyorum. Yetkili servisleri deneyenler ve ürünü yenisyle değiştirenler daha önceki şikayetlerde de görüldüğü gibi çözüm bulamamışlar ve sorun devam etmiş. Şimdiden ilginiz için teşlekkür ederim.

 • Philips Ses Sistemleri Temsilcisi21 Şubat 2013

  Sayın Aktaş ; Belirtmiş olduğunuz konunuzla ilgili olarak cihaz model kodunu tarafımıza ilettiğiniz takdirde, size daha hızlı bir şekilde destek olmaya çalışacağımızı bildirmek isteriz. Teşekkür eder iyi günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön