Philips Servis Personelinin Davranışı!

Senem K. |

Philips'in yetkili servis hizmeti olan Sezel Teknik Servis Elektronik LTD.ŞTİ. Karşıyaka bayisine Çalışkan Galeri'den bozuk satın almış olduğum epilasyon aletini götürdüğümde gerek bayii yöneticisinin müşteriye tavrı ve yanında çalışan hanımefendinin mağdur olan müşteriye kalkıp ahlak dersi vermeye kalkması, yöneticinin ve çalışan personelin yüksek sesle konuşmalarını Philips gibi kurumsal bir firmaya yakıştıramadığımı ve şaşkınlık içerisinde kaldığımı bildirmek isterim.

Etiketler :

İşlevini yapamama / Bozulma Yetkili Servis Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Mart
  11:36

  Sayın Kiloğlu ;

  Öcelikle yetkili bölge servisimizde yaşamış oldugunuz durum için özürlerimizi lütfen kabul ediniz. Yetkili bölge servisimizle ile ilgili görüşleriniz servis koordinatörlüğü bölümümüze aktarılmış olup, gerekli aksiyon alınacaktır.

  Ürününüz ile ilgili teknik bir sorun var ise size memuniyetle yardımcı olabiliriz, ancak cihazda teknik bir sorun söz konusu değilse , konuyla ilgili değişim yada iade prosedürümüz bulunmamaktadır.

  Cİhazınızın değişim yada para iadesi işlemini gerçekleşmesi için yetkili bölge servisinizin cihazı kontrol edip , size bilgi verilmesi bir süre gerektirir.

  Teşekkür eder iyi günler dileriz.

  Philips Tüketici Danışma Merkezi