04 Mayıs 2013

Philips Satılmakta Olan Ürünün Kablosu Temin Edilemiyor!

SHO9567GN model ürünün extension mikrofonlu kulaklık kablosu temin edilemiyor. Servisler bu SHO9560 kablosu bulunduğunu ve bu kablonun da mikrofonu olmadığını bildiriyor. Ürün aramalarımda Philips shopda SHO9567BK için mikrofonlu kablosu bulunuyor. CRP902/01 model beyaz kablo var. Fakat beyaz istemiyorum. Mümkünse siyah kırmızı arıyorum. Ürün Teknosa'dan alınmıştır. Koyu renkler tercihim.

Hüseyin 66 Okunma

Cevaplar

 • Philips Ses Sistemleri Temsilcisi27 Mayıs 2013

  Sayın Aygün, Ürün kablonuz merkezi servisimize ulaşmıştır.Keçiören yetkili servisimize bilgileriniz iletilmiştir. Ulaştığında tarafınıza bilgi verecektir. Her türlü konu ya da sorununuzla ilgili bizimle irtibata geçebilirsiniz. Bilgilerinize. Philips Tüketici Danışma Merkezi.

 • Philips Ses Sistemleri Temsilcisi22 Mayıs 2013

  Sayın Aygün, 24.05.2013 tarihinde tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Bilgilerinize. Philips Tüketici Danışma Merkezi.

 • Hüseyin21 Mayıs 2013

  Ben hala bekliyorum?

 • Philips Ses Sistemleri Temsilcisi08 Mayıs 2013

  Sayın Aygün , Cihazınızın kablosu iki hafta içerisinde yurt dışından temin edilicektir.Parça ulaştığında tarafınıza bilgi verilecektir. Saygılarımızla. Philips Tüketici Danışma Merkezi.

 • Hüseyin08 Mayıs 2013

  Konuda anlaşılamayan ne var anlayamadım! Ara kablosu kopmuş çöpe atılmış neyin tamirini yapacaksınız? Bu ürünün SHO9567BK için mikrofonlu kablosu bulunuyor. CRP902/01 Temini yurt dışında yapılmakta diyorum. Elimde olmayan kabloyu getirmemi ve tamir edip yamalayıp verebiliriz gibi bir cevabı koskaca philips nasıl veriyor. Bu ürünü satıyorsan ve kablosuda extension şeklinde ise bu kabloyu sağlayacaksın yada bu ürünü türkiyede satmayacaksın! Yurtdışında olsanız kabloyu sağlayacaksınız türkiyeye yok rezilliğin son haddine geldiniz. Çözüm üretmenizi bekliyorum sorun değil.

 • Philips Ses Sistemleri Temsilcisi05 Mayıs 2013

  Sayın Aygün, Ürünü sizlere en yakın yetkili servis noktamıza ulaştırarak bizlere dönüş yapmanızı rica ederiz.Merkez servisimizde kontrollerini sağlayarak tamir yoluna gidebiliriz.İnceleme sonucuna göre sizlere nasıl bir işlem uygulanacağı konusunda bilgi verebiliriz. Saygılarımızla Philips Tüketici Danışma Merkezi

 • Philips Ses Sistemleri Temsilcisi04 Mayıs 2013

  Sayın Aygün, Belirtmiş olduğunuz konu araştırılmaktadır,en kısa süre içerisinde geri dönüş sağlanacaktır. Bilgilerinize sunarız. Philips Tüketici Danışma Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön