Philips Mutfak Robotu Blender Arızası ve İlgisizlik.

Meliha Özenen A. |

1 yıl önce Philips iyidir düşüncesi ile almış olduğum mutfak robotu/blender ürünü en fazla 10 kere kullanmış olmama rağmen arıza yaptı ve yüksek bir fiyata almış olduğum ürünü servise götürmek zorunda kaldım.

Servis hemen kullanıcı hatası dedi ve mecburen 50 TL'de tamire verdim. Bu durumu Philips'e bildirdim. Garantisi dolmamış olmasına rağmen garantiden yararlanamadım çünkü ne olursa olsun müşteri hatası deyip bir şey yapamayız diyorlar. Sinirlenmeme rağmen neyse bu seferlik olsun dedim. İlerleyen zamanlarda yine az kullanmış olduğum rondo kısmı arıza yaptı. Yine götürdüm ve kullanıcı hatası 35 TL'dediler. Ürün bana 350 TL'ye geldi. Müşteri memnuniyeti sıfır.

Etiketler :

İşlevini yapamama Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Meliha Özenen A.
  17 Ocak
  11:31

  Madem motor haricindeki parçalar garanti kapsamında değil o zaman Philips gibi kendince isim yapmış bir marka bu kadar çabuk bozulan bir urun kullanmamalı. Bende ve çevremde Philips kalitesiz urun kullanıyor yargısı oluştu. 300 TL'ye alınan Philips 50 TL'ye alınan Sinbo dan daha kalitesiz ve daha kısa ömürlü. Sayin Philips yetkilisi bilginize

 • 17 Ocak
  10:07

  Sayın Aygündüz,

  Sikayetvar.com sitesine iletmiş olduğunuz probleminiz tarafımıza ulasmıştır.

  Belirtmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili motor dışında bütün parçalar sarf malzeme olarak belirtilmektedir. Yedek parçalar zorlamadan dolayı kırılma özelliğine sahip olduğu için garantili değil ücretli işlem görmektedir.

  Her türlü soru ve sorununuz da size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

  Saygılarımızla,

  Türk Philips Ticaret A.S.
  Tüketici Danışma Merkezi
  0 850 222 7445
  Simply switch to printing double-sided and printing less