17 Eylül 2013

Philips MP3 Playerın Ses Sorunu Var!

3 gün önce Philips'den bir MP3 Player aldım. Telefondan müzik dinlemek çok şarj yiyor diye, sadece müzik çalmasını istediğim basit bir alet almak istiyordum. Philips İn Go Gear aletini aldım. Tam istediğim gibiydi, sadece müzik ve radyo çalıyor. Rengi şekli falan da gayet kullanışlı ama tek fonksiyonu müzik çalmak olan bu aletin büyük bir kusuru var ses vermiyor. Ses vermeyince de tek fonksiyonu müzik çalmak olan bir alet. Müziğin sesini en yüksek volume bile getirseniz arkada parazit yapan bir Tv kanalı kadar cılız bir sesi var.

Evren 210 Okunma

Cevaplar

  • Evren20 Eylül 2013

    Daha önce hiç MP3 Player görmemiş duymamış olsam dediğinize inanacağım. Diğer insanlara almamalarını tavsiye etmekten ve bir daha Philips markalı bir şey almamaktan başka yapabileceğim bir şey yok. Elektronik çöplüğe bir katkı yapmış oldum istemeden.

  • Philips Ses Sistemleri Temsilcisi18 Eylül 2013

    Sayın Avseren, Ürünlerimiz Dünya Sağlık Örgütü tarafından belirlenen ses seviyesi uygulanmaktadır.Bundan dolayı ses seviyesi daha fazla artırılma durumu bulunmamaktadır.Eğer ürün ile ilgili bir sorun mevcut ise yetkili servislerimiz size yardımcı olmaktadır. Yetkili servislerimiz aşağıdaki link'de mevcuttur. http://www.turkey.philips.com/about/company/local/sustainability/index.page Bilgilerinize. Philips Tüketici Danışma Merkezi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön