16 Nisan 2013

Philips Modeli Öğrenmeden Özelliği Öyle Diyor!

Daha öncede buradan Philips fimasından şikayetçiyim adı altında şikayette bulunmuştum ama sorunuma çözüm bulunamadan cevap vermeyi kestiler. Philips markalı düzleşticimin saçımı düzeltmediğini iki kanat arasında ayrıklık olduğunu teknik servisinde aynı cevapla geri verdiğini memnun değilim diye belirttiğim halde ürünün modelini bile öğrenmeden modelin özelliğinin o olduğunu belirtip duruyorsunuz .

Ben ürünü istemiyorum artık ya paramı geri ödeyin yada ürünü değiştirin artık yazık parama aldığım 20 tlye basit bir marka düzleştirici sizinkinden daha iyi yapıyor. bu problem burası aracılığıyla çözülmezse artık tüketici hakları hizmetlerine başvuru yapacağım. lütfen kısa zamanda sorunumu çözün.... .

Tuba 116 Okunma

Cevaplar

 • Tuba 01 Ağustos 2013

  birdaha asla philips firmasını tercih etmem asla

 • Tuba 19 Nisan 2013

  philips firmasına daha öncede sac düzleşticisi ürünunden memnun kalmadımı belirten bir şikayet yazmıstım. ama pihilips firması oldu 5. kezdir bana aynı cevabı vermekte ısrar ediyor urunun kanatları arasında boşluk kaldıgını ve bu yüzden ürünün sacımı düzeltmedigi belirtmeme ragmen her seferinde bana ürünün özelligi o deyip sorunumla ilgilenmeyi bıraktılar BEN BU ÜRÜNÜ İSTEMİYORUM ÜRÜNÜMÜ YA GERİ ALIP PARAMI GERİ ÖDEYİN YADA ÜRÜNÜMÜ BASKA BİR ÜRÜNLE DEGİŞTİRİN. bu problemin artık çözülmesini istiyorum artık bana ürünün özelligi o deyip geri dönmeyin artık. bu seferde sorunumu cözmezseniz tüketici haklarına yada philips e direk dava acarak adli yollarla arayacam hakkımı. bilginize. . !

 • Tuba 18 Nisan 2013

  niye bana kimse cevap vermiyor.niye kayideye alınmıyor problemim bumu philips in müsteri memnuniyeti..

 • Tuba 17 Nisan 2013

  bilerek dizayn edilmiş olabilir ama işe yaramadıktan sonra benim sacımı duzeltmedikten sonra bir işe yaramıyor,ben bu ürünün geri iadesini istiyorum paramın geri ödenmesini istiyorum gercekten burada cözülmezse artık gereken adli kurum ve tüketici haklarına basvuru yapacam.

 • Philips Temsilcisi17 Nisan 2013

  Sayın Atmaca, Belirtmiş oldugunuz plakaların arasında ki boşluk, plakaların ısındıktan sonra genleşerek sacınızı plakalar arasında düzleşmesini sağlayacak şekilde dizayn edilmiştir. Bundan dolayıdır ki plakalar arasındaki aralık bilerek dizayn edilmiştir. Bilgilerinize. Philips Tüketici Danışma Merkezi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön