16 Ocak 2015

Philips Lumea 2006 Şarjı Yeterli Değil.

1 ay önce yorumları da okuyarak arkadaşım ve ben ayrı ayrı olmak üzere internetten Philips Lumea 2006 ıpl epilasyon aleti aldık. Ürün sonuç verecek gibi ama öncelikle 4077 sayılı yasa gereği olması gereken kullanım kılavuzu yoktu, önemsemeyip başka yerden buldum. Başlıkları gerçekten yetersiz, o kadar para verdikten sonra yedek bir başlık daha koymalıydılar. Ama bence en önemli sorun, şarjı 370 atım gider diyor kılavuzda ama kesinlikle o kadar gitmediğini arkadaşım da, ben de teyit etmiş durumdayız. Son epilasyonda yaklaşık 250 atışta cihaz şarj yetersizliğinden, kendi kendine kapandı. Şarj etmekten, epilasyon yapamıyorum. Kollarımı bir gün, bacaklarımı başka bir gün yapmaktan bıktım artık.

İşıl 3.863 Okunma

Cevaplar

  • İşıl 17 Ocak 2015

    Sayın Yetkili; ürünümde teknik servisi gerektirecek boyutta ciddi bir sorun olduğunu düşünmüyorum. 1 aylık bir cihazı teknik servise gönderip kurcalattıramam. Teknik servise giden bir ürün daha sonra "Hiçbir sorun bulunamamıştır" denilerek tekrar yollandığı ve asla değişim gibi bir yola başvurulmadığı için, kablosuz çalışabildiği sürece kullanmaya çalışacağım. Her güne bir kol ve bacağımı ayırdım. Bu bence üretici olarak sizin açınızdan ciddi bir sıkıntı çünkü ben şimdi hiç kimseye bu ürünü tavsiye etmiyorum. Ayrıca verdiğiniz standart cevap ise sizin gibi bir firmaya hiç yakışmıyor.

  • Philips Temsilcisi17 Ocak 2015

    Sayın Akkoca, Sikayetvar.com sitesine iletmiş olduğunuz probleminiz tarafımıza ulasmıştır. Kullanma kılavuzu olmadığı durumda Tüketici Danışma Merkezimizle iletişime geçerek adresinize gönderimini talep edebilirsiniz. Şarj süresi ile ilgili yaşamış olduğunuz sıkıntı hakkında yetkili servisimizle görüşmenizi rica ederiz. Ürününüzde bir arıza durumu mevcut ise en kısa zaman da size yardımcı olacaklardır. http://www.turkey.philips.com/about/company/local/sustainability/index.page Her türlü soru ve sorununuz da size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Saygılarımızla, Türk Philips Ticaret A.S. Tüketici Danışma Merkezi 0 850 222 7445 Simply switch to printing double-sided and printing less

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön