Philips Kulaklığım Kırıldı!

Fatih T. |

Shibuya SHL5200WT/10 Kulaklığımı 14. 12. 2012 tarihinde aldım. Dün akşam film izlerken çıt diye bir ses geldi. Kulaklığım kırıldı. İnternette araştırdım. Philips firmasının bu kulaklığından bu şikayet çok geldiğini gördüm ve garantiye kabul etmediğinizi okudum. Değişim istiyorum. Kulaklık seçimimi ve mp4 seçimimi bugüne kadar Philipsin dışında hiç bir firmadan yapmadım. Philipsten başkasını almadım. Bu cihazda ben kendimde hiç bir suç görmüyorum. . Görsem sizin servisinize göndermem gider yenisini alırım. Fakat tek ben değilim alan herkes aynı şikayeti etmiş. Sizin müşteri memnuniyeti anlayışınız. Bütün şikayetlere aynı cevabı yazıp. Müşteriyi susturmaksa eğer ben hukuki yollarla hakkımı ararım.

Etiketler :

Kanca - Mandal

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Nisan
  09:36

  Sayın Tuzlu,
  Merkez servisimiz tarafından yapılan ürün kontrollerinde kulaklığın kırık olduğu tespit edilmiştir.Aksesuar ürünü olması nedeniyle herhangi bir onarım sağlanamamaktadır.Ürününüz bir işlem görmeden mağazaya iade edilmiştir.
  Saygılarımızla
  Philips Tüketici Danışma Merkezi

 • Fatih T.
  19 Nisan
  15:31

  Ürünü çatlak yolladım servise,servis kırarak geri yolladı.Gold mağazasında tastiklettim sağlam yolladığımı,fakat philips ürünün tamir olmayacağını söylemiş.Gold mağazasında doldurduğumuz formda çatlak var yazıyor şuan tamamen kırık geldi.Fotoğraflarını gönderiyorum size eğer gereği yapılmazsa pazartesi günü kullanıcı haklarına gidip sizi dava edeceğim bilginize.

 • 22 Mart
  09:53

  Sayın Tuzlu,
  Ürünün öncelikle kontrollerinin sağlanması için yetkili servisimize ulaşmanızı rica ederiz.İnceleme yapılarak gerçekleştirilecek işlemle ilgili sizlere bilgi verebiliriz.Aşağıdaki link üzerinde ulaşabileceğiniz servis bilgilerimiz yer almaktadır.
  http://www.turkey.philips.com/about/company/local/sustainability/index.pageuserCountry=tr&userLanguage=tr
  Saygılarımızla
  Philips Tüketici Danışma Merkezi