16 Mart 2013

Philips Kulaklığım Kırıldı!

SHL5205PK/10 marka Philips kulaklığı aldım, yaklaşık bir iki ay kullandım. Takarken sağ tarafı hiçbir zorlama yapmadan kırıldı. Firmaya güvenerek yüklü ücret verip aldığımız ürünün tamiri,değişimi veya para iadesi için servisine yolladım. Onarılmadan iade yaptılar altına bir de yeni bir ürün alması önerilir diye not düşmüşler. Markaya yakışmayan hareketler bunlar, güvenimiz sarsılıyor. Ürün değişimi veya para iadesi talep ediyorum.

Berfin 169 Okunma

Cevaplar

  • Berfin16 Mart 2013

    Kullanımdan dolayı ortaya çıkan fiziksel hasar derken? Kulaklık kulağa takılır benim yaptığım da tam olarak bu. O kadar para verip aldığım ürünün bu kadar dayanıksız olması benim değil firmanızın hatası. Parça değişimi yapamıyorsanız ürün değişimi veya para iadesi yapın. Siteler kulaklıklarınızdan şikayetlerle dolu hala bir şeyler yapamayız diyorsunuz.

  • Philips Ses Sistemleri Temsilcisi16 Mart 2013

    Sayın Özgen, Belirtmiş olduğunuz modelde oluşan bu durum yönünde onarım mümkün olmamaktadır.Kulaklık komple bir aksesuar olduğu için herhangi bir parça değişimi yapılamamaktadır.Oluşan bu durum kullanımla ortaya çıkan fiziksel bir hasar olması nedeniyle garantili olarak tarafımızca bir işlem gerçekleştirilememektedir. Saygılarımızla Philips Tüketici Danışma Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön