12 Nisan 2013

Philips Kampanya Diye Sunulan Fiyat Normal Satış Fiyatıyla Aynı!

Internet alışveriş sitesi butikbebe. com'da bugün başlayan Philips Avent biberon- emzik kampanyası gerçekten şaka gibi. . Bebeği için bu markayı tercih eden anneler bu biberonların ve emziklerin gerçek fiyatlarını zaten biliyor. Hani bilmesek belki bunu bir kampanya gibi görebilirdik.

Öyle bir ilk fiyat koyulmuş ki 9 aylık bebeğim var ve bu biberon ve emziklerin hiç bu fiyatlarda satıldığını zaten görmedim . İndirimli fiyatlar ise zaten mağazalarda satılan standart fiyatlar.

Aylin 199 Okunma

Cevaplar

 • Philips Temsilcisi25 Nisan 2013

  Sayın Ersun, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgli olarak,ülkemizde serbest piyasa ekonomisi hakim olduğundan dolayı,ürünleri satış yapan firmalar üzerinde fiyat müdahalesi konusunda herhangi bir yaptırım uygulanamamaktadır.Firmalar,ürünler için belirlenen önerilen satış fiyatlarının üzerinde ve/veya altında fiyatlarla satışını gerçekleştirebilmektedir. Bilgilerinize sunarız. Philips Tüketici Danışma Merkezi

 • Philips Temsilcisi15 Nisan 2013

  Sayın Ersun, Göndermiş olduğunuz model kodları doğru değildir.SCF ile başlamaktadır.Bu kod bilgilerinizi iletmenizi rira ediyoruz. Bilgilerinize. Philips Tüketici Danışma Merkezi.

 • Aylin15 Nisan 2013

  Örneğin AVE-GP9430161 pes biberon piyasa fiyatı 50 TL civarında ama sitede 75 TL piyasa fiyatı, 48,90 TL indirimli fiyatı belirtilmiş..AVE-GP9430169 PP biberon piyasa fiyatı 37 TL civarında ama sitede piyasa fiyatı 50 TL, indirimli fiyatı 36,90 TL olarak belirtilmiş..Silikon biberon emziği no: piyasa fiyatı 14 Tl civarında ama sitede 20 Tl fiyat 13,90 TL'ye indirilmiş gibi gösteriliyor..Başka örnek vermeme gerek yok sanırım.Siz de siteye girerek kontrolünü yapabilirsiniz sanırım..

 • Philips Temsilcisi13 Nisan 2013

  Sayın Ersun, Ürünlerin modellerini iletmeniz durumunda önerdiğimiz perakende satış fiyatları yönünde sizlere bilgi verebiliriz.Belirtmiş olduğunuz firma ile direkt bir çalışmamız olmadığı için firma üzerinde bir işlem sağlayamamaktayız. Saygılarımızla Philips Tüketici Danışma Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön