19 Mart 2013

Philips Herkese Farklı Muamele Yapıyor ve Servis Yetersiz!

Performer spürgemin başlığının fırçasını açan basma yerine basılmıyor fırçayı açamıyorum ve ilk 5 dakikada etrafa toz kokusu veriyor diye servise başvurdum toz kokusuna normal torba dolmadan değiştirin dediler buna göre torbayı en fazla 7. süpürmede değiştirmek gerekiyor o zaman torba dolu ışığının ne anlamı var.

Bu arada başlık garanti kapsamı dışı olduğunda 45 lira ücret karşılığı aldım benim o parçayı kırmam mümkün değil nerde kırık varsa görünmüyor bile biraz öncede şikayetlerde okurken gördüm aynı sorunu yaşayan birisine servisi bilgilendirdik gidip parçanızı ücretsiz alabilirsiniz demişler, illa şikayet mi etmek gerekiyor neden farklı muamele yapılıyor bende ücretimin iadesini istiyorum.

İlknur 160 Okunma

Cevaplar

 • Philips Temsilcisi20 Mart 2013

  Sayın Atalay, Toz torbasının dolu olmasının haricinde ;egzoz filtresi, hava akımını engelleyecek ve motorun sıcaklığını artıracak biçimde kirlendiğinde veya tıkandığında zamanla bir koku oluşabilir (böyle bir durumda kullanım talimatlarına göre temizlemeniz gereklidir),ıslak bir zemin çekmeniz durumunda ya da koku kimyasalsa, yeni filtreden kaynaklanıyor olabilir. Birkaç saatlik kullanımdan sonra koku ortadan kalkmalıdır.Kontrollerinin yapılması için dilerseniz ürünü servisimizle birlikte test edebilirsiniz. Saygılarımızla Philips Tüketici Danışma Merkezi

 • İlknur20 Mart 2013

  philips performer fc9170/07 süpürgemin başlığının fırça açma aparatı bozuldu, fakat kırıkkale servisi başlığı pazartesi 45 liraya sattı 1168789 numaralı şikayeti okursanız oradakinde de aynı sorun olmuş fotoğrafınıda koymuş aynı parça aynı sorun o da aynı dertten muzdarip olmuş servis ücretli olduğunu söylemiş fakat şikayet yazınca siz ücretsiz parçayı alabileceğini yazmışsınız mağdur etmemek adına benim durumum da aynı parçayı pazartesi para verip aldım bende paramın iadesini istiyorum okuduğum kadarıylada hep philips süpürge başlıklarından şikayet var o kadar parayı sırf kaliteli olsun diye verdim ama philipsin eski kalitesinden eser yok maalesef parçalarda garanti dışı.

 • İlknur19 Mart 2013

  philips performer fc9170/07 markalı süpürge servis kırıkkale servisi 1168789 numaralı şikayeti okursanız oradakinde de aynı sorun olmuş fotoğrafınıda koymuş aynı parça aynı sorun o da aynı dertten muzdarip olmuş servis ücretli olduğunu söylemiş fakat şikayet yazınca siz servisi bilgilendirdiğinizi ücretsiz parçayı alabileceğini yazmışsınız mağdur etmemek adına benim durumum da aynı parçayı dün akşam para verip aldım süpürge başlığındaki fırça açan kısmı nasıl kırabilirim ki tamamen üretim hatası okuduğum kadarıylada hep philips süpürge başlıklarından şikayet var o kadar parayı sırf kaliteli olsun diye verdim ama philipsin eski kalitesinden eser yok maalesef.

 • Philips Temsilcisi19 Mart 2013

  Sayın Atalay, Ürün model kodunu ve cihazınızı inceleyen yetkili servis bilgisini paylaşmanızı rica ederiz.Başlık kısmının zemin değiştirme aparatlarında olşan hasarlar kullanımla ortaya çıkan hasarlar olması nedeniyle ücretli olarak başlık değişimi yapılmaktadır. Saygılarımızla Philips Tüketici Danışma Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön