Philips Garantili Ürününe Sahip Çıkmadı.

Mualla K. |

Philips Avcılar teknik servisi, garanti belgesi ve fişi olan elektrik süpürgesine sahip çıkmadı. Süpürgenin altındaki barkod olmadığı için teslim almak istemedi. Teknik servisteki eleman ise çok kaba. Müşteri mutluluğu kesinlikle yok. Marka ürün almamızın bir nedenide satış sonrası servisiydi ama hüsranla sonuçlandı. Teknik servisteki vatandaştan bir dayak yemediğim kaldı.

Ürünü 40 tl karşılığı ücretli yapacaklarını bildirdiler. 10 dakikalık tamir süresi için bütün günümü mahveden teknik servis elemanından şikayetçiyim. Philips gibi bir firmaya yakışmayan bir servis. . Fişini ve garanti belgesini sağlamak boşunaymış!

Etiketler :

Garanti Kapsam Yetkili Servis Personel Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mualla K.
  11 Eylül
  15:48

  bu arada gönderdiğim mesajı okumamışsınız bile. hangi teknik servis olduğu cümlenin başında yazıyor.

 • Mualla K.
  11 Eylül
  15:47

  kesinlikle bir daha philips markasını tercih etmem ve çevreme de kesinlikle tavsiye etmem.

 • Mualla K.
  11 Eylül
  15:46

  Avcılar Teknik Servisiniz ile görüştüm.
  Biz tüketicilerin Ürün evrakları diye bildiğimiz GARANTİ BELGESİ ve ürünün FATURASIdır. Ürünün altına yapıştırılan bandrol değil.
  Ayrıca verdiğiniz cevap kesinlikle tatmin edici değil. Size hangi evrakların elimizde olduğunu söyledim. Aldığım ürün teşhir ürünüyse altında bandrol bulunur mu mesela?
  Tüketici haklarımı yasal kanallardan da arayacağımı bildirmek isterim.
  Sattığınız ürüne sahip çıkmanız gerekiyor.

 • 11 Eylül
  15:37

  Sayın P. ,

  Şikayetvar.com sitesine yazmış olduğunuz mail için teşekkür ederiz.

  Ürünle ilgili işlemler için ürün evraklarının tam olması gerekmektedir.Servisle ilgili şikayetiniz için hangi servisle görüştüğünüzü tarafımıza bildirdiğiniz taktir de servisle görüşme sağlıyor olacağız.

  Her türlü soru ve sorunlarınız için size yardımcı olmaktan mutluluk duyar iyi günler dileriz.

 • Mualla K.
  06 Eylül
  20:19

  Garanti şartlari 6. Madde d fıkrası neden olarak gösterildi ve 40 tl modifikasyon ücreti ödeyerek süpürgemi teslim aldım. Ürün satılırken Garanti belgesi ve faturanizi saklamamiz gerektiği haricinde süpürgenin altındaki bandrolu de saklanmasi gerektiğinin söylenmesi gerekir. Ayrıca belki ben bandrolsüz ürün aldım ve bu konuda bir fikrim yoktu. Bunu ispat edemem ve siz de edemezsiniz. Çünkü belgelerimin hepsini sakladığım halde garanti kapsamında olmadığına karar verilmesine itiraz ediyorum. Ödediğim ücretin iadesini ve elemaninizinda özür dilemesini önemle rica ediyorum.