Philips Garanti Kapsamı Dışı?

Aylin A. |

Ekim 2013 tarihinde annem Bilecik/Gölpazarı Eltaş bayisinden elektrikli süpürge almıştır. 1 ay içerisinde 2 kere kullanmış fakat 2.kullanımında su haznesinin kapağında ufalanmıştır. Bayiye gidip durumu anlatmış ve süpürgenin tamirini istemiştir şuanda süpürge yapılmış fakat 50 TL ücret talep edilmiş , garanti kapsamında olmadığı söylenmiş.

Nasıl böyle kusurlu mal satıp üstüne de para talebinde bulunulabiliyor aklım almıyor. Tarafıma 1 hafta içerisinde geri dönüş yapılmazsa tüketici mahkemesine başvurmaya gideceğim.Süpürge içinde 50 TL ödemeyi kabul etmedik hala serviste tutulmaktadır.

Etiketler :

Deformasyon Garanti Kapsam Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Aylin A.
  21 Mayıs
  11:30

  kesinlikle bir daha bu markalı ürün almayacağım firma çözüm üretmiyor anlıyorum haklsınız yapabileceğim bişey yok. böyle bir konuşma mı olur haklıysam çözüm üreteceksiniz..

 • Aylin A.
  16 Mayıs
  16:37

  philips markalı bir daha hiç bir ürünü almayacağım ve arkadaşlarıma da asla almamaları konusunda uyarılarda bulunacağım nasıl kusurlu mal satıp nasıl ücret ödeme konusunda insanları zorladığınızı özenle anlatacağım.hakkımı asla helal etmiyorum.tüketiciyi asla kaale almıyorsunuz. bu şekilde marka olunmaz.

 • 15 Mayıs
  17:05

  Sayın Acar ,
  Şikayetvar.com sitesine yazmış olduğunuz yorum için teşekkür ederiz.

  Ürünle ilgili yetkili kişilerle hörüşme sağlanacaktır konu hakkında tarafınıza geri dönüş yapılıp gerekli bilgiler verilecektir.
  Her türlü soru ve sorunlarınız için size yardımcı olmaktan mutluluk duyar iyi günler dileriz.