31 Ağustos 2013

Philips Garanti Kapsamı!

2013 yılının başında almış olduğum Philips markalı gc4870/22 kodlu ürünüm arızalanmıştır. Fakat yetkili servis Aksel elektrik ürünümün düştüğünü ve garanti kapsamı dışında olduğunu söylemektedir. Ve 150 TL ücret istemektedir. Fakat ütüm daha yenidir ve düşmemiştir.

Dışında herhangi bir düşmeden dolayı hasar izi olmadığı halde düştüğü belirtilmiştir. Philips tüketici hattını aramış ve şikayette bulunmuş olmama rağmen olumlu cevap alamadım konuyla alakalı. Ütüm garanti kapsamında olduğu halde neden 150 TL ücret istendiğini hala anlamış değilim. Acilen yetkili birimlerden konu ile ilgili bilgi istiyorum.

Tuğba 359 Okunma

Cevaplar

  • Philips Temsilcisi31 Ağustos 2013

    Sayın Mert, Yetkili servisimizce ürününüz teslim alınması sırasında tabanın ayrık bir şekilde olduğu ve termostat ayar düğmesinin yerinde olmadığı görülmüştür.Yapılan inceleme sonucunda da bu durumların oluşma nedeninin cihazın gördüğü hasardan kaynaklı olduğu tespit edilmiştir.Ayrıca incelemede taban ayağının koptuğu da gözlemlenmiştir.Ürününüzle ilgili işlemleriniz ücretli olarak gerçekleşebilecektir. Saygılarımızla Philips Tüketici Danışma Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön