Bircan sonuçtan çok memnun
Çözüldü

Bircan
25 Ekim 2025 14:36
1.275

Homerun 7000 serisi Robot süpürge. Garanti süresinde bozuldu. Bozulma nedeni elektronik kartın bulunduğun ortama sıvı girmiş, korozyon olmuş. Sıvı yapış yapışmış vs. Yetkili servis Öneri: garantiden sayılmıyor, islak zemine çalıştırmayın. Kart değişimi 6000 TL civarı. Müşteri (ben) Sebep: yere sıv...

| Boy | 97 mm |
| Wi-Fi | |
| Derinlik | 350 mm |
| Genişlik | 350 mm |
| Zamanlama | |
| Hepa Filtre | |
| Ses Seviyesi | 65 dB |
| Mop Özelliği | Robot Süpürge+Mop |
| Sesli Bildirim | |
| Çekiş Gücü | 5000 Pa |
| Otomatik Şarj | |
| Batarya Kapasitesi | 5200 mAh |
| Boşaltma İstasyonu | |
| Haritalama Özelliği | |
| Temizlik Sırasında Şarj | |
| Düşme Engelleyici Sensör | |
| Tek Şarjla Kullanım Süresi | 180 dk |