Philips Epilasyon Aleti Tüyleri Kanatarak Alıyor.

Harun B. |

28 aralık 2013 tarihinde Philips hp6540 model no'lu cihazı aldık. Bu ürünü farklı bir marka kullandığımızdan daha üst gurup ve güvenilir markaya geçelim diye almıştık, fakat kutu içerisinden çıkan cihazlar Philips'ten beklediğimiz ve verdiğimiz paranın karşılığında bir ürün değildi. Cımbızı herhangi bir cımbız gibi işlev görmüyor. Satınelle cihazı tüyleri sadece bir kısmını alabiliyor . Satıntouch cihazıda koltuk altında kanamaya sebep oluyordu. Bizde üründen memnun olmadığımızı belirterek bir ay geçmeden aldığımız mağazaya başvurduk. Bizi servise yönlendirdiler, servis önümüzde kağıtla deneyerek bir cihazın çalıştığını rapor etti. Üründen memnun olmadık.

Etiketler :

İşlevini Eksik / Kusurlu Yapma Sağlığa Zarar Verme Yetkili Servis Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Şubat
  11:47

  Sayın Battal,
  Şikayetvar.com sitesine yapmış olduğunuz yorum için teşekkür ederiz.

  Ürünlerimizin değişim için ilk 30 iş günü içerisinde arıza yapması ve yetkili servislerimizin bu konuyu onaylaması durumunda işlem yapılmaktadır.Hijyenik bakımından epilasyon aletlerini ve traş makinalarını değişim yada iade yapılamamaktadır.
  Görüslerinizin bizim icin önemli oldugunu belirtir, gelecek günlerde ki ürün planlamamiza isik tutacagini tarafiniza iletmek isteriz.
  Her turlu soru ve sorununuzda size yardimci olmaktan mutluluk duyariz.
  Tesekkür eder iyi günler dileriz.
  Saygilarimizla
  Turk Philips T. A.S.
  Tuketici Danısma Merkezi
  444 7 445