02 Kasım 2016

Philips Elektrik Süpürgesinde Giderilemeyen Hata.

Yaklaşık 18 ay önce Philips Marathon Ultimate fc9924/07 elektrikli süpürgesi aldım ama süpürgenin tekerlekleri bir ay içinde koptu, düştü. Yetkili servis garanti kapsamında olmadığını söyledi. Süpürgenin arka kapağı sürekli süpürme esnasında düşüyor. Servisi çağırdım, üç aylık süpürgenin filtrelerinin değişmesi gerektiği söylendi, 80 TL daha verip değiştirdim. Ancak arka kapak hala düşüyordu. Servis yapılacak bir şey olmadığını söyledi. Bantlayıp öyle kullanmaya devam ettim. Ancak artık bantlamakta çözüm değil, arka kapak sürekli düşüyor. Süpürgeyi kullanamaz oldum.

O kadar para para verip aldığım ürünü hiçbir şekilde kullanamıyorum. Aldığım günden beri sürekli problem yaratıyor, sürekli ekstra para ödüyorum. Philips müşteri yetkilileride, serviste sorunumun çözülmesi için yardımcı olmayıp, 1 ay içinde tekerleri kırılan süpürme aparatını satın almamı söylüyorlar. Bu kadar kalitesiz ürün görmedim.

Sevgi 5.488 Okunma

Cevaplar

  • Sevgi 10 Kasım 2016

    Sayın yetkili, en ucuz kalıtesiz bir süpürgenin bile plastık sarf malzemeleri yıllarca kullanılabiliyorken Philips bunu yapamıyorsa siz fabrikayı kapatın. Süpürgenin motoru o kadar çok ısınıyor ki filtre kapakları dahil bütün plastık parçalar deforme oldu. Arka kapak sürekli attığında soğumadan yerine takamıyorum bile elimi yakıyor. Ayrıca süpürme esnasında makine boğuluyor gibi ses çıkıyor. Makine adeta bir bomba gibi. En kaliteli süpürgeyi almak isterken bir türlü kullanamadığım sürekli parçaları düşen işe yaramaz bir ürün almışım. Çok yazık.

  • Philips Temsilcisi04 Kasım 2016

    Sayın O., Şikayetvar.com sitesine yazmış olduğunuz yorum için teşekkür ederiz. Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili olarak, ürünlerimizin yedek parça ve aksesuarları sarf malzeme grubuna ait olduğundan dolayı garanti kapsamında işlem görmemektedir. İlk 30 gün içerisinde üretimden kaynaklı olan durumlarda servis kontrolünde işlem uygulanabilmektedir. Ancak şuanda yetkili servisleirmizden konu hakkında ücretli destek alabilmektesiniz. Sarf malzemeler kullanıma bağlı olarak değişkenlik gösteren tüm yedek parça ve aksesuarları kapsamaktadır. Her türlü soru ve sorunlarınız da size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Saygılarımızla, Türk Philips Ticaret A.Ş. Tüketici Danışma Merkezi 0 850 222 7445

  • Philips Temsilcisi02 Kasım 2016

    Sayın O., Bizimle paylaştığınız geri bildirim için teşekkür ederiz. Memnuniyetiniz bizim için çok önemlidir. Konuyu hassasiyetle ele alacağımızdan emin olabilirsiniz. Sorununuzu en kısa sürede çözüme ulaştırmak için size ulaşacağız. Çağrı Merkezi bilgileri için: http://dev.philips.com.tr/c-w/support-home/support-contact-page.html?review Size en yakın yetkili servisimizin iletişim bilgilerine bu linkten ulaşabilirsiniz: http://www.turkey.philips.com/about/company/local/sustainability/index.page?userCountry=tr&userLanguage=tr Philips ürünlerine göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Türk Philips Ticaret A.Ş. Tüketici Danışma Merkezi 0 850 222 7445

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön