08 Mayıs 2015

Philips El Blender Seti Bir Kullanımda Bozuldu!

Anneme hediye olarak hr1617/90 blender almıştım. Bu ürün teşhir ürünüydü. Ellerinde son kalmıştı. Eğer 2-3 gün beklerseniz yenisini getirtiriz demişlerdi. Ama ben onu aldım, beklemedim. Annem ve eşim geçen hafta içine soğan koyup doğramaya kalkmışlar. Ama ilk deneme de 10-15 saniye çalışıp, sonra bıçağı dönmez oldu.

İzmir Şirinyer'deki servisine götürdüm, zorlamadan dolayı bozulmuş, garantiye girmez yeni aparat alacaksınız, yenisi de 35 TL'dedi. Daha bir kere kullanmadan o aparat çöplük oldu. Philips'e yakıştıramadım. (Bu arada teşhir ürünü, sıfır olanla aynı fiyattı, ucuz değildi).

Selim 1.044 Okunma

Cevaplar

  • Selim02 Haziran 2015

    Hiç kullanmadığım parça nasıl aşınsın, güldürmeyin adamı...

  • Philips Temsilcisi15 Mayıs 2015

    Sayın Tez , Şikayetvar.com sitesine göndermiş olduğunuz e-mail için teşekkür ederiz. Belirtmiş olduğunuz yedek parça sarf( kullanıldıkça aşınma özelliğine sahip) malzemeler arasında yer almaktadır. Sarf malzeme tüketici kanunu tarafından belirtilmiş olup kullanma kılavuzunun garanti bölümünde " Garanti, aşınmaya tabi olan veya niteliği gereği sarf malzemesi olarak nitelendirilen veya camdan yapılmış ürünleri ve/veya ürün parçalarını kapsamaz" olarak ifade edilmektedir. İşlemleriniz ile ilgili yetkili servislerimizle iletişime geçerek talep ettiğiniz yedek parçayı ücretli olarak temin etmeniz gerekmektedir. Her türlü soru ve sorunlarınız da size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön