Philips Cihaz Servisten Çıkmıyor!

Serdar Ü. |

28 Mart 2013 de Darty den Epilasyon Cihazı aldım. İki yıl Philips garantili. Fiyat farkı ödeyerek 7 yıl dart garanti satın aldım. Nisan da şarj olmadığı için servise verdim. Bataryasını değiştirdiler. Mayıs ta şarjı kısa sürdüğü için servise verdim. Yine bişeyler değiştirilerek geldi. Fakat kasayı çatlatarak verdiler. Şimdi tekrar serviste. Kasayı değiştirmek için aldılar.

Darty Garantiye telefon ile ulaşamıyorum. Mağazadaki arkadaşlar teknik servise gidin biz yardımcı olamıyoruz diyorlar. Peki ben neden 7 yıl garanti yaptırdım size. Philips garanti de değişim imkansız olduğunu söylüyor. Üç ayda üç kere servis. Martta parasını ödediğimiz cihazı bir türlü teknik servisten çıkaramadık.

Etiketler :

İşlevini yapamama / Bozulma Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serdar Ü.
  31 Temmuz
  15:17

  Garanti kapsamında yenileyecekseniz vereyim. Ben artık makina için parça kasa vs. değişimi istemiyorum. Yeterince değişti. Puzzle gibi oldu makina.

 • 26 Temmuz
  09:11

  Sayın Ülker,

  Konu ile ilgili olarak müşteri memnuniyeti adina garantili olarak yardımcı olacağız,ancak urunu Antalya Vizyon elektroniğe ulaştırmanızı rica ediyoruz.Urunu yetkili servise ulaştırdıktan sonra tarafımıza bilgi verebilirseniz.Konu takibini sağlayabiliriz.
  Servisimizin konu ile ilgili bilgisi bulunmaktadır.

  Philips Tüketici Danışma Merkezi.

 • 23 Temmuz
  13:58

  Sayin Müşterimiz,

  Probleminiz ilgili birimlere iletildi.
  En kısa sürede dönüş yapılacaktır.

  Bilginize.
  Tüketici Danışma Merkezi

 • Serdar Ü.
  22 Temmuz
  17:21

  Antalya Dedeman Vizyon Teknik

 • 17 Haziran
  01:16

  Sayın Ülker,

  Bu konu hakkinda hangi servisle irtibata geçmiş oldugunuzun bilgisini bize iletirseniz size daha çabuk yardimci olabilecegimizi dusunuyoruz. Sorununuzu zamaninda cozumleyebilmemiz icin bizehangi servisle irtibat kurdugunuzu bildirmenizi rica ederiz.

  Philips Tüketici Danışma Merkezi.