30 Ağustos 2013

Philips Buhar Kazanlı Ütü Çok Kullanışsız!

20 ay önce önce aldığım ütüyü toplamda 6/7 ay anca kullandım. Servise gidip gelmekten, bırakın beni ütü bile bir hoş oldu. Şimdi yine serviste daha 4 ay varken garantisine buhar vermeyen ütü arızası tabandaki çiziklermiş.

Artı kazanı değişmesi lazımmış ama garanti dışındaymış. Çünkü kullanım hatasıymış. Ütüyü galiba peçeteye sarıp bayramdan bayrama çıkaracağız ki çünkü biz kullanmayı bilmiyor muşuz? Philips çok teşekkürler.

Selin 344 Okunma

Cevaplar

 • Selin 02 Eylül 2013

  27.10.2011 tarihinde alınan ve 2 yıl garantisi olan ve bu süre zarfında 4 defa servise giden ve her gittiğinde 1 aya yakın zaman serviste kalan yok efendim elektirik dalgalanması yok efendim sudaki kireç ya bu aynı suyu aynı elektiriği ......marka diğer ütümde kullanıyor hemde 8 senedir.ya buhar vermemesinin sebebi tabandaki çizik kararma dış yüzeyde bir kaç çizikdenmi olur.siz bizi hiç bişi bilmiyor sanıyorsunuz galiba.tebrikler PHİLİPS...ütüyü servisten alıp genel müdürlüğünüze yollamak istiyorum hediye olarak bir sakıncası varmı acaba??

 • Philips Temsilcisi02 Eylül 2013

  Sayın Müşterimiz, İletmiş olduğunuz konu ile ilgili olarak gerekli incelemeler sağlanmıştır.Ürün ile ilgili olarak ücretli işlem yapılacağına dair bilgi iletilmiştir.Ücretli onarım işlemini kabul ederseniz yetkili servisimiz ile irtibata geçebilirsiniz. Bilgilerinize. Philips Tüketici Danışma Merkezi.

 • Philips Temsilcisi02 Eylül 2013

  Sayin Müşterimiz, Probleminiz ilgili birimlere iletildi. En kısa sürede dönüş yapılacaktır. Bilginize. Tüketici Danışma Merkezi

 • Selin 31 Ağustos 2013

  modelno.GC7430/02 SERİ NO.1042 ...20 AYDA 4 DEFA SERVİSE GİTTİ.KAYITLARDA VARDIR..

 • Philips Temsilcisi31 Ağustos 2013

  Sayın Tüketicimiz, Ürününüzün model kodunu ve irtibata geçtiğiniz yetkili servis bilgisini paylaşmanızı rica ederiz. Saygılarımızla Philips Tüketici Danışma Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön