Philips Awent Göğüs Pompası Arızalı Çıktı!

Çiğdem S. |

12. 05. 2013 tarihinde Forum İstanbul E-bebek'ten aldığım Phılps Awent marka göğüs pompasını doğumdan önce almam sebebi ile deneme fırsatım olamadı. Ürünün süt sağması sıfır işlevini yapmıyor. Servise yönlendirdik.

1 ayı geçtiği için servis kutudan çıkan arızalı ürününün bir parçasını değiştirip tamir etmiş. Bugün teslim edeceklermiş. Bozuk bir ürüne 250 TL verdiğim için, mağdur olduğum için , yenisi ile değiştirilmediği için Philips ten şikayetçiyim. Neden sıfır bir ürünü tamir edilip alayım ki gereği için yardımınızı rica ederim.

Etiketler :

Bayi Kusurlu - Arızalı Ürün Satışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Aralık
  14:23

  Sayın Saldemir;
  Sosyal medya sitesinde yapmis oldugunuz yorum icin tesekkür ederiz.
  Avent ürünlerimiz kişisel anne ürünümüz olduğundan dolayı ürünlerimizde değişim işlemi yapılmamaktadır. Ayrıca ürününüzün değişim yapılması için 1 yılda 4 defa. garanti kapsamı içinde 6 defa arıza yapması gerekmektedir ve bu arızaları servimizin onaylaması gerekmektedir. Ürün değişimlerini, servisimiz arızaları olaylaması sonrasında yapılabilmektedir. Üründe herhangi bir sorunla tekrar karşılaşırsanız bize 444 7 445 nolu telefon ile iletişime geçmenizi rica ederiz.
  Her turlu soru ve sorununuzda size yardimci olmaktan mutluluk duyariz.
  Bilginize Sunarız.
  Saygilarimizla
  Turk Philips T. A.S.
  Tuketici Danısma Merkezi
  444 7 445