19 Mart 2015

Philips Akıllı Ütü Güzel Ütülemiyor!

Kampanyadan 400 TL akıllı ütü aldım Philips'ten ve ütü güzel açmıyor çok kolay kumaşları bile, servise gönderdim kireç temizleyip geri gönderdiler,1 2 ay sonra servisten gelen ütüyü açtığımda ütünün tabanının küf tuttuğunu gördüm servis ütünün içerisinde su bırakmış, ikinci kez servise gönderdiğimde tekrar kireç temizlenmemiş diyerek geri gönderdiler kendileri birinci serviste kireci temizlemişlerdi güya kablosu bile küf içerisinde, tüketici hakem heyetine şikayet ettim kaymakamlığa bildiriyorum ve sürekli servise göndermeye devam edeceğim ve bu ütüyü iade ettireceğim.

Tuğba 2.982 Okunma

Cevaplar

  • Tuğba09 Haziran 2016

    Tüketici haklarına giderek ürünün iadesini sağladık. Paramızı aldık zaten ütünün bozuk bir tarafının olduğunu söylemedim ütü güzel açmıyor utulemıyor akıllı utunun özelliğinden dolayı ve servisin içine su bırakması 2 servisten geldiğinde ise ütünün kabloları ve tabanının küflenmesi çok kötü olmuştu.

  • Philips Temsilcisi20 Mart 2015

    Sayın Kahraman, Sikayetvar.com sitesine iletmiş olduğunuz probleminiz tarafımıza ulasmıştır. Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili olarak ürününüzü daha önce yetkili servis kontrol etmiş fakat ürünle ilgili bir arıza görülmemiştir. Yasal olarak değişim veya iade hakkınız 1(Bir) yıl içinde 4(Dört) defa, 2(İki) yıl içinde 6(Altı) defa arıza verdiği ve parça değişim işlemi yapıldığı zaman yasal olarak hak edilmektedir. Kireç sorunu teknik bir arıza olmadığı için bakım işlemine girmektedir. Konu hakkında ürünü servise bıraktıktan sonra bizi aramanızı rica ederiz. Servisle görüşme sağlayarak neden bu şekilde sıkıntı yaşadığını araştırıyor olacağız. Her türlü soru ve sorununuz da size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Saygılarımızla, Türk Philips Ticaret A.S. Tüketici Danışma Merkezi 0 850 222 7445 Simply switch to printing double-sided and printing less

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön