Philips Akıllı Ütü Güzel Ütülemiyor!

Tuğba K. |

Kampanyadan 400 TL akıllı ütü aldım Philips'ten ve ütü güzel açmıyor çok kolay kumaşları bile, servise gönderdim kireç temizleyip geri gönderdiler,1 2 ay sonra servisten gelen ütüyü açtığımda ütünün tabanının küf tuttuğunu gördüm servis ütünün içerisinde su bırakmış, ikinci kez servise gönderdiğimde tekrar kireç temizlenmemiş diyerek geri gönderdiler kendileri birinci serviste kireci temizlemişlerdi güya kablosu bile küf içerisinde, tüketici hakem heyetine şikayet ettim kaymakamlığa bildiriyorum ve sürekli servise göndermeye devam edeceğim ve bu ütüyü iade ettireceğim.

Etiketler :

İşlevini Eksik / Kusurlu Yapma Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tuğba K.
  09 Haziran
  20:13

  Tüketici haklarına giderek ürünün iadesini sağladık. Paramızı aldık zaten ütünün bozuk bir tarafının olduğunu söylemedim ütü güzel açmıyor utulemıyor akıllı utunun özelliğinden dolayı ve servisin içine su bırakması 2 servisten geldiğinde ise ütünün kabloları ve tabanının küflenmesi çok kötü olmuştu.

 • 20 Mart
  11:13

  Sayın Kahraman,

  Sikayetvar.com sitesine iletmiş olduğunuz probleminiz tarafımıza ulasmıştır.

  Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili olarak ürününüzü daha önce yetkili servis kontrol etmiş fakat ürünle ilgili bir arıza görülmemiştir. Yasal olarak değişim veya iade hakkınız 1(Bir) yıl içinde 4(Dört) defa, 2(İki) yıl içinde 6(Altı) defa arıza verdiği ve parça değişim işlemi yapıldığı zaman yasal olarak hak edilmektedir. Kireç sorunu teknik bir arıza olmadığı için bakım işlemine girmektedir. Konu hakkında ürünü servise bıraktıktan sonra bizi aramanızı rica ederiz. Servisle görüşme sağlayarak neden bu şekilde sıkıntı yaşadığını araştırıyor olacağız.

  Her türlü soru ve sorununuz da size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

  Saygılarımızla,
  Türk Philips Ticaret A.S.
  Tüketici Danışma Merkezi
  0 850 222 7445
  Simply switch to printing double-sided and printing less