25 Kasım 2015

Philips 6 Aydır Ürün Yetkili Serviste!

6 Haziran 2013 tarihinde almış olduğum ve Philips hr 2200 marka Çorba Makinesi arıza yaptı. Ürünü Çankırı yetkili servisi Lider Elektronik'e 2015 Mayıs ayında götürdüm ve garantisi o tarihte devam etmekteydi. Oradaki yetkili servis o zaman bana ne tamir fişi ne de başka bir şey verdi. Aradan 1 ay geçtikten sonra yetkili servisi aradım, fakat hala tamirdeydi.

Tüketici hakem heyetine şikayet etmek istedim, fakat tamir fişi olmadığı için şikayette bulunamadım. 25 Kasım 2015 tarihinde yetkili servisi tekrar aradım. Daha sonra Philips destek hattını aradım ve şikayetimi ilettim. Hala bir çözüme ulaşabilmiş değilim. Bu firma yüzünden bir daha hiçbir Philips ürünü almıyorum.

Ahmet 551 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet 28 Kasım 2015

    Ürün elime ulaşmadı, ürünü aldığıma dair bir kanıtları var mı acaba, benim aklım başımda ve ürünü almadım diyorum. Haziran ayında ürünü getirdiler fakat tamir fişi olmadığı için almamıştım ve geri götürdüler. Ürün şu an teknik serviste, yetkili servisin değişmesi benim sorunum değil. İşini doğru düzgün yapmayan Philips yetkili servisi Lider Elektronikteki şahıs beni yalancılıkla itham ediyor. Daha önce haziran ayında Tüketici danışma merkezini de aramıştım. Fakat bana herhangi bir geri dönüş o zaman da yapılmadı. Bu şikayetin burada durması benim için yeterli.

  • Philips Temsilcisi27 Kasım 2015

    Sayın Sarıcan, Şikayetvar.com sitesine yazmış olduğunuz yorum için teşekkür ederiz. Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili olarak, işlemlerinizin kontrolleri sağlanmıştır. Daha önce bağlı olduğumuz yetkili servis Lider elektronik ile iletişime geçilmiştir. Ürünün servis tarafından size teslim edildiği sistemde yer almaktadır. Cihazı Lider elektronik dışında bir servise bıraktı iseniz tarafımıza bildirmenizi rica ederiz. Her türlü soru ve sorunlarınız da size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Saygılarımızla, Türk Philips Ticaret A.Ş. Tüketici Danışma Merkezi 0 850 222 7445

  • Philips Temsilcisi25 Kasım 2015

    Sayın Arıcan, Bizimle paylaştığınız geri bildirim için teşekkür ederiz. Memnuniyetiniz bizim için çok önemlidir. Konuyu hassasiyetle ele alacağımızdan emin olabilirsiniz. Sorununuzu en kısa sürede çözüme ulaştırmak için size ulaşacağız. Çağrı Merkezi bilgileri için: http://dev.philips.com.tr/c-w/support-home/support-contact-page.html?review Size en yakın yetkili servisimizin iletişim bilgilerine bu linkten ulaşabilirsiniz: http://www.turkey.philips.com/about/company/local/sustainability/index.page?userCountry=tr&userLanguage=tr Philips ürünlerine göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Türk Philips Ticaret A.Ş. Tüketici Danışma Merkezi 0 850 222 7445

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön