29 Ağustos 2013

Philips 1 Gömleği 1 Saatte Ütülüyorum!

GC4850/02 model I12129703 seri numaralı ütüyü 2011 yılında markanın kalitesine güvenerek aldım. Ütünün buharı sürekli otomatik vermesi, zaman ve elektrik tasarrufu açısından düşünerek güvenle aldım. Fakat belli bir zaman sonra buhar vermemeye, açmamaya başladı.

Servise götürdüm sözde yaptı ve bana tuhaf bir cümle kurarak "buhara siz basmayın içine doluyor kireç yapıyor" dedi. İyi de zaten kendiliğinde açma kapasitesi yetse neden zor yolu tercih edeyim. Evet markanın ismine bakarak güvenerek alıyoruz.

Şuan bir adet gömleği tam bir saate açma özelliğine sahip benim ütüm, üzgünüm ama kalite sıfır. Tercih eder miyim bir daha, sorunuma iyi bir çözümle getirmedikten sonra, cidden asla.

Ayla 455 Okunma

Cevaplar

  • Philips Temsilcisi13 Eylül 2013

    Sayın Çetinkaya, Konu yönünde yetkili servisimize bilgilendirme yapılmıştır.Ürünü kendilerine ulaştırdığınızda gerekli performans ölçümleri sağlanacaktır. Saygılarımızla Philips Tüketici Danışma Merkezi

  • Ayla08 Eylül 2013

    Evet maltepe servisiniz arayıp ütüyü tekrar getirin dedi lutfetti sorun çözüldü mü hayır hayırrrrr

  • Philips Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Sayın Çetinkaya, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili olarak,ürününüzü inceleyen yetkili bölge servis bilgisini belirtmenizi rica ederiz. Bilgilerinize sunarız. Philips Tüketici danışma Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön