sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Pharmaton'un Bir Sürü Zararını Gördüm!

Deniz Deniz28 Kasım 2017 17:30

Vitamin ilacı olarak almış olduğum bu ilacı normal kullanım prosedürüne uygun olarak kullanmama rağmen baş ağrısı, baş dönmesi, bulanık görme, kas ağrısına varıncaya kadar bir sürü zararını gördüm. Piyasada satılan ve insan sağlığını ciddi etkisi olduğu düşündüğüm bu vitamin ilacı bıraktıktan sonra şikayetlerim geçti. Sağlığıma ve diğer insanların sağlığına zarar vermesinler.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Deniz 25 Aralık 2017 21:48

Pharmaton adlı vitamin ilacı yüzünden sağlığımı kaybettim ve şu anda ilacın yan etkileri yüzünden rahatsızlandım, bu vitamin ilacı olarak piyasada satılan ilacın Sağlık Bakanlığı tarafından piyasadan çekilmesi lazım. Umarım yetkililer bunu görür ve gereken neyse yapılır.

profile-icon Deniz 22 Aralık 2017 12:39

Pharmaton adlı vitamin ilacı yüzünden sağlığımı kaybettim ve şu anda ilacın yan etkileri yüzünden rahatsızlandım, bu vitamin ilacı olarak piyasada satılan ilacın Sağlık Bakanlığı tarafından piyasadan çekilmesi lazım. Umarım yetkililer bunu görür ve gereken neyse yapılır.

profile-icon Deniz 14 Aralık 2017 22:49

Pharmaton firma yetkilileri satmış olduğunuz bu ürün yüzünden bir sürü sağlık sorunu yaşıyorum yazmış olduğum bu şikayetlere neden cevap verme gereği duymuyorsunuz sesimi duyuruncaya kadar yazmaya devam edeceğim gerekirse bir site Facebook'ta sayfa kurup anlatacağım bunları vitamin ilacımı satıyorsunuz yoksa insanları yavaş yavaş öldürmekmi niyetiniz bu sattığınız pharmaton ilacı hakkkında sesimi duyuruncaya kadar vaz geçmeyeceğimi bilmenizi istedim bu ürün yüzünden ciddi olarak kilo aldım ve başka sağlık problemleri yaşıyorum Umarım bunu okumuşsunuzdur.

profile-icon Deniz 12 Aralık 2017 18:08

Pharmaton adlı vitamin ilacini piyasaya sürüp insanların sağlığıyla oynamaya hakkınız yok bu ilacin içinde psikolojik ilac karışımı olduğunu ilaci kullanan biri olarak fark ettim vitamin ilaci adi. Altında sakinlestirici etkisi olan ve ciddi yan etkilerini gördüğüm bu vitamin ilacinin piyasan cekilmesi gerekir. Ciddi anlamda insan sagligini etkileyen bu ilacı kimse kulllanmasin firma yetkilileri irtibata bile geçmediler Umarım bu yanlıştan dönülür.

profile-icon Deniz 10 Aralık 2017 13:52

Pharmaton firması yetkilileri bu satmış olduğunuz ürünün yan etkilerini hala devam ediyor üzerimde yapmış olduğum başvuruya cevap bile vermediniz çünkü söylediklerimin gerçek olduğunu biliyorsunuz bu ürün hala piyasada ve insanlara zarar vermeye devam ediyor. Bu konunun peşini bırakmayacağım Facebook sayfanıza yazdım engellediniz buradan yazdım cevap vermediniz demek ki kabul ediyorsunuz bunu.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler