sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Antik Eczane pharmaton A 75 Tl Aldı

Hulya Hulya 26 Temmuz 16:23

Pharmaton ilaç aldım ve normal fiyatının dışında fazla para aldı. 75 TL hiçbir şey demeden normal fiyatın ustu. Bursa antik eczane normal ilaç fiyatının bayağı üstünü aldı ve herhangi bir gerekçe söylemeden bu fiyat farkı nedenini anlamadım. Antik eczane Pharmaton kapsül fiyatı neden böyle farklı.

 • - Görüntüleme
 • 4Yorum
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
 • Yorum yazabilmek için ya da .

 • profile-icon Kerem 18 Ağustos 20:28  

  Ablacım antik eczane adına yazmadım ki benim eczane ile ilgim yok zaten. Ablacım kötü bir hitap değil ki. Ama bu kadar fiyat farkı varsa bence ucuz olanda bir bit yeniği vardır. Saygılar hürmetler.

  • 1Yorum
  Cevapları Gizle (1) arrow
  profile-icon Hulya 18 Ağustos 21:05  

  Pardon siz kim adına yazıyorsunuz bir de özür falan borçlsun diyrsunuz eczane adna yazmıyorsunuz ama maşallah eczaneyede toz kondurmyorsnuz "ucuz olan da bit yeniği var ama pahalı satanda her şey normal yani "gerçekten düşünce tarzına hayran kaldım!

 • profile-icon Kerem 17 Ağustos 14:34  

  Ablacım resmi sitesinde ki, Tavsiye edilen perakende satış fiyatları: - Pharmaton® 30 Kapsül: 74,90 TL Sen neye dayanarak ''normal fiyatın'' üstünde diyorsun. Antik eczaneye özür borçlusun diye düşünüyorum.

  • 1Yorum
  Cevapları Gizle (1) arrow
  profile-icon Hulya 18 Ağustos 20:23  

  Diğer eczaneler e sorduğumuzda fiyata sizin eczaneyle aynı değil 65 TL'ye sordum kaldı ki internet sitesinde 45 -55 arası bir de benden özür isteyeceğinize biraz müşteriyle konuşma üslupunu gözden geçiriniz ablacmm tarzı konuşmalar hoş olmuyor.

  np_image1 Ekli Görsel Var

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler