Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Peyman ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Berrak sonuçtan hiç memnun değil

  • profile
1 Destekçi

Peyman İçeriği Bozuk Ürün

76
Berrak
Berrak 20 Aralık 2022 00:37
Peyman İçeriği Bozuk Ürün
Peyman İçeriği Bozuk Ürün

İçeriği bozuk ürünü tarihi hala geçmemiş bir şekilde paketlenmiş olarak market raflarında satışa sunuyorlar. Benim ve çevremdeki insanların sağlığını bu şekilde riske atmaları bu tür markalara olan güvenceyi azaltmakla beraber ismi belirli marketlere olan alışveriş düşüncemizi olumsuz etkiliyor.

Peyman Logo
Peyman20 Aralık 2022 10:02
  • profile
1 Destekçi

Benzer Şikayetler

profile
23
5 gün önce

Peyman Bahçeden Hurma Tadı Çok Kötü

Satın aldığım son kullanma tarihi 18.08.2023 olan Peyman bahçeden markalı hurma ürününün tadı çok kötü olduğundan içini açıp baktığımda fotoğraftaki korkunç manzarayla karşılaştım. Para vererek aldığımız bu ürün bizlerin sağlığını tehdit edebilecek düzeydedir. Yetkililerden konunun hassasiyetini anl...

Peyman Bahçeden Hurma Tadı Çok Kötü
Peyman Bahçeden Hurma Tadı Çok Kötü
profile
15
6 gün önce

Peyman İncir Faciası

Bu markadan "İncir" aldım güya paketli ve markalı ya iyi olur diye bu kadar kötü bir incir olamaz ya ağzıma aldığım çöpe ağzıma aldığım çöpe. Tam bir hayal kırıklığı. Kötü ötesi bir şey ne diyeyim daha Bir daha tercih edebilir miyim? Sanmıyorum başarılar Peyman.

Peyman İncir Faciası
profile
9
1 hafta önce

Peyman İçin Boş Antep Fıstıkları...

Getir üzerinden Peyman bahçeden Antep fıstığı siparişi verdim ancak paketin içindeki neredeyse 20 30 taneden fazla boş Antep fıstığıyla karşılaştım. Antep fıstıklarının içi boş kabuklar var bu çok fazla olduğu için çok can sıkıcı ben düzenli bir müşterisiydim.

profile
Can
1
1 hafta önce

Peyman Beyaz Leblebi Sertliği

Ankara Migros'tan aldığım Peyman beyaz leblebinin, ağızda dağılma iddiası var paket üzerinde ama bir dişimizi kırmadığı kaldı. Peyman marka diye güvenip alıyoruz ama hata mı ediyoruz bilemiyorum. Nasıl işlendi nasıl kavruldu da bu kadar sertleşti bunlar.

Peyman Beyaz Leblebi Sertliği
profile
19
1 hafta önce

Peyman İçi Boş Antep Fıstığı!

Peyman markası olan paketli 150g kavrulmuş Antep fıstığını getir büyükten sipariş ettim. Ürün geldi açtık fakat sırf gramajını doldursun diye Antep fıstığının kabuğu var içi yok! Bir tane değil neredeyse paketin içindeki dolu yok diyecek kadar azdı! Büyük ve güvenilir marka diye sipariş ettiğimize p...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .