Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Peyman ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Gürkan sonuçtan hiç memnun değil

Peyman Bahçeden Ortaya Karışık Gurme Ürünü Tüketiciyi Yanıltıyor

51
Gürkan
Gürkan 24 Aralık 2022 22:09
Peyman Bahçeden Ortaya Karışık Gurme Ürünü Tüketiciyi Yanıltıyor

Peyman markasi beni şaşırttı. Bahçeden ortaya karışık gurme ürününün özel bir karışım olmasını bekliyordum ama alakası yok. Ödenen parayı hiçbir şekilde karşılamıyor. Pakete leblebi ve fıstık basılıp geçilmiş. Peyman markasına bakışımı kesinlikle olumsuz etkiledi ve bir daha tercih edeceğimi sanmıyorum. Ambalajdaki fotoğrafa da baktığınızda leblebiyi kıyıda köşede saklanmış bir şekilde görebilirsiniz, bunun da yanıltıcı olduğunu düşünüyorum. Etik de değil.

Peyman Logo
Peyman26 Aralık 2022 13:14

Benzer Şikayetler

profile
58
2 hafta önce

Peyman Bahçeden Kuruyemiş Şikayet

Peyman bahçeden kuruyemiş ortaya karışık gürme aldım. İçinden fıstık ve leblebi çıktı çoğunlukla. Halbuki görselde Antep fıstığı, fındık, ve cevizde oldukça fazla görünüyor. Bilhassa Antep fıstığı 6-7 taneydi. Bu şekilde insanların kandırılmasına karşıyım buradan bildirmek istedim.

Peyman Bahçeden Kuruyemiş Şikayet
profile
41
2 hafta önce

Peyman Bahçeden Paketinde Sadece 3 Kaju Var.

İçinde kaju olduğu söylenen ve paketin üzerindeki fotoğrafa bakıldığında da gayet makul bir miktar kaju içeriyor gibi görünen 165 gramlık Peyman Bahçeden Klasik Çiğ Karışık paketinde 3 (üç) adet kaju vardı. İndirimli hali kırk küsur liraydı, kandırılmış hissediyorum. En azından fotoğrafı düzeltin ba...

Peyman Bahçeden Paketinde Sadece 3 Kaju Var.
profile
Nur
82
20 Şubat

Peyman Enerji Çiğ Karışık Kuruyemiş Koku Ve Tat Problemi

Peyman Bahçeden Enerji Çiğ Karışık ürünü aldım. Son kullanma tarihi haziran 2023. Ama resmen küf gibi garip bir şey kokuyor ve tadı da çok kötü. Kayısılara koydukları kükürtten mi böyle bilmiyorum. Şimdi bakınca benzer şikayetler olduğunu gördüm. 47 lira verdim hakkımı helal etmiyorum, kimse kolay p...

profile
11
18 Şubat

Peyman  Bayat Ürün Sıkıntısı

Ankara'da Peyman markasının ortaya karışık ürününden aldım. Ürün sözde taze içindeki ürünler resmen bayat hiç taze çıtır değil. Peyman gibi firma bu ürünleri kalite kontrol yapmadan mı piyasaya sürüyor ayıp. Mağduriyetimin giderilmesini bekliyorum. Resmen bayat.

Peyman  Bayat Ürün Sıkıntısı
profile
8
17 Şubat

Peyman Aldatıcı Görsel

Peyman bahçeden çiğ karışık sipariş verdim. Kuru üzüm çığ fındık ve kaju karışımı 165 gr görsel süper 3 adet kaju çıktı insanlarla dalga mı geçiliyor çok ayıp gerçekten demek ki açık çerez almak gerekli. Güvenmemek gerekiyor zaten beklentimiz çok değil lakin 3 adette ayıp doğrusu. 

Peyman Aldatıcı Görsel
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .