Peyman ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Elif sonuçtan hiç memnun değil

Peyman Ağızda Dağılan Değil Dişleri Dağıtan Leblebi

37
Elif
Elif 18 Mart 23:40
Peyman Ağızda Dağılan Değil Dişleri Dağıtan Leblebi
Peyman Ağızda Dağılan Değil Dişleri Dağıtan Leblebi

Diyarbakır'da hava lojmanları kantininden ağızda dağılan beyaz leblebi aldık o kadar sertki dişimiz kırılacak neredeyse ve gerçekten yiyemedik ayçeğirdeğide taze değildi kaliteli diye almıştık Peyman marka diye misafirim geleceği için almıştım Antep fıstıklarıda hep kapalıydı.

Peyman Logo
Peyman20 Mart 10:13

Benzer Şikayetler

profile
36
1 hafta önce

Peyman Bahçeden Taşlı Kuru Üzüm

Bu yıl içerisinde belli dönemlerde aldığım Peyman bahçeden kuru üzümleri kumlu ve taşlı çıkıyor. Özensiz bir şekilde paketleniyor anlaşılan. Dişleriniz kırılabilir.

profile
57
2 hafta önce

Peyman Kaju Acı Ve Sertti

Peymanın kaju ve kuru eriğini aldım. Kajunun içerisinde dişimi kıracak sertlikte ve acılıkta bir ürünle karşı karşıya kaldım! Bu kadar ücret verip yaşadığım mağduriyete bakın! Şaka gibi! Tarafımı acilen aramazsanız yasal haklarımı kullanacağım! Bu ekonomide bunu hak ediyorsunuz kaliteden kaçmakla.

profile
69
2 hafta önce

Peyman Kuruyemiş Çekirdek Kalitesi

Peyman Bursa akuğur SKT 8 ay çekirdekler kokuyor bana rakibin çekirdeğini almamak için bir neden gösterin. Bin liralık ürün aldım rakiple karşılaştırdım bütün ürünleriniz hemen hemen ikinci kalite lütfen bana sizin ürününüzü almak için neden söyleyin.

profile
Eda
142
2 hafta önce

Peyman Paketinde Küflü Hurma Çıkması

O kadar şikayet yazısı var içi siyah ve kömür gibi diye neden bu ürünleriniz hala market raflarında satılıyor? Daha dün aldığım hurma paketinin içinde de simsiyah olan hurmalar vardı. Ürünlerinizi toplatmanız gerekiyorken hala satıyorsunuz.

Peyman Paketinde Küflü Hurma Çıkması
profile
90
3 hafta önce

Peyman Bayatlamış Yumuşak Ve Rutubet Kokulu Çekirdek

05.05.2023 saat 20: 50 civarı Soğanlık Happy Center marketten aldığım Peyman Çitliyo 180 Gr bol tuzlu çekirdek açtığım an kötü bir koku geldi. Kapalı paket olmasına rağmen çekirdek yumuşak ve ciddi anlamda bayat kokuyordu. Ürünün alınıp incelenmesini talep ediyorum.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .