24 Ekim 2016 #6765577

Peugeot Servis Sorunu!

Ben aracımı 21.10.2016 tarihinde bakım için servise bıraktım ve bir önceki bakımda mazot filtresi değişimi yapıldığı için bu bakımda değişmeyeceğini özellikle belirttim ancak servis yetkilisi gün içinde beni arayarak yanlışlıkla mazot filtresini değiştiklerini söyleyip ücret talep etti, ben olumsuz cevap verince 3 saat sonra arayıp tekrar eskiyi taktıklarını söyledi, yani çöpe attıkları filtreyi tekrar çıkarıp arabama takmışlar. Akşam aracı teslim alıp eve gittiğimde evin önünde araç motor yağı basınç hatası verdi, sabah tekrar aynı arızayı verdi, servisi arayıp öğleden sonra servise gittim sistemdeki arızayı silip nedenini araştırdılar ama herhangi bir sorun bulamayıp muhtemelen bir pislik tıkanması var deyip beni tekrar geri gönderdiler ve arabam halen aynı arızayı verip duruyor. Servisin yaptığı bir hatayla aracım kullanılmaz hale geldi, Sanayi Bakanlığına şikayet edeceğim.

Ferdi 6.210 Okunma

Cevaplar

  • Ferdi26 Ekim 2016

    Firmanın ürettiği çözümü yazıyorum, değerlendirmeyi okuyucular yapsın; " Aracınızda bulunan mevcut mazot filtresi özel serviste değişimi yapıldığı için bakımda biz yanlışlıkla söküp yenisiyle değişip sonra hatamızı anlayıp tekrar eskiyi taktığımızda sorumluluk yine bizde değil filtreyi değişen özel servistedir. Ancak mazot filtresiyle alakalı aracınız bozulur, yolda kalırsa biz yine de yardımcı olmaya çalışırız size. " Böyle kurumsallıktan uzak bir anlayış için değerlendirme yapmayacağım bile.

  • Peugeot Temsilcisi24 Ekim 2016

    Sayın FERDI ÇETIN, Müşterilerimizden gelen görüş ve talepler kalite standartlarımız kapsamında önemle değerlendirilmektedir. Talebinizle ilgili size özel Müşteri Danışmanınız en kısa sürede iletişime geçecektir. Saygılarımızla, Peugeot Müşteri İlişkileri 0216 579 94 44 peugeot.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön