03 Şubat 2014 #2270656

Peugeot Servis Hizmeti ve Garanti Sorunu

19/06/2013 tarihinde Peugeot 301 1,6 full model bir araç aldım aradan 6 ay geçti servise koltuklarla ilgili şikayetde bulundu. Servis koltuklar baktı herhangi bir sorun olmadığını söyledi ve oradan ayrıldım. Ankara'da başka bir servise gittim servisin vermiş olduğu cevap beni hayrete düşürdü.


Koltuktaki çöküklük için doğru ama koltuktaki tüylenme kullanıcı hatası dediler bende 7500 km olan bir aracın nasıl oluyorda tüylenmesini normal olduğunu söylediğimde merkez aksesuarda hiç önem vermiyor bizlerde yapamıyoruz merkez onayı olmadan. Merkezi aradım not bıraktım notuma karşı kaba çıkarak bana çözüm üreteceği yok.

Ali 4.690 Okunma

Cevaplar

  • Ali07 Nisan 2015

    Halen dönüş yok araba eskidi

  • Ali09 Şubat 2014

    halen dönüş bile yapmadılar bir kez daha anladım ki ürünlerinin arkasında durmadıklar bu hatanın kumaş hatası olduklarının kabul etmeleridir ama neden böylesine büyük bir firmanın bu kadar tecrübesin personellerle çalışması yazık her fırsatta bunun yazmaya devam edeceğim taki en yetkili bir bunun fabrika hatası olduğunu söyleyene kadar yazık bu araba beni ilk ve tek arabamdı ama hüsranla bitmesi hiçde hoş değil sonuçta zor bir şey istemiyorum çöken kısımda servi tamam fabrika hatası diyoru ama sözde müşteri ilişkilerinden bana yönlendiriler bir bey hiç profsonel bir olmadığı ortada koltukları görmeden hayal senaryo yazmaya devam etsin ben onurumu kırdı yazık yakışmadı ey koç Peugeot.......

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön