25 Ekim 2016 #6780379

Peugeot Garantisi Bitmiş Araçların Arkasında Durmuyor

2010 model 1.6 vti aracımın bir senedir devam eden ve daha önce de Haldızlar İzmit yetkili servise şikayetimi söylememe rağmen, hararet göstergesindeki sorunun termostat kütüğü olduğunu şükür buldular. Sonra ne mi oldu? 550 milyon parça fiyatı verdiler. Başka şansım olmadığını söylediler, zor durumda olarak tamam dedim. Daha sonra bu sorunun kronik bir problem olduğundan, bu motorlardaki parçayı bile revize ettiklerini öğrendim.


Bu konuda Peugeot'dan destek istedim, çünkü destek alanlar olduğunu ve sorunun kronikleştiğini duydum. Arabamın garantili olmadığını bildiğimi, ancak bu konuda güvendiğim Peugeot 'nun destek olmasını istedim. Haldızlar İzmit rapor yazacağız, cevap bekleyeceğiz dedi tamam dedim. İlk verdiğim onayı kullanıp cevap gelmeden parçayı değiştirdiler. Söktürmek istedim 230 TL işçilik istediler. Merkez dahil görüştüm, bahaneler sundular. Aracın km si 138, bir de sadakatsiz müşteriymiş.

Hüseyin 4.355 Okunma

Cevaplar

 • Hüseyin09 Aralık 2016

  Pejoyu sattım 3008 almayı düşünürken, gittim sıfır Corolla aldım rahatladım, ne müşteri merkez ne de haldızlar dan memnun kaldım. Ben ve çevremdeki dostlarımın Peugeot macerasını bitirdim.

 • Hüseyin08 Kasım 2016

  Ne teşekkürü pejodan soğudum

 • Hüseyin26 Ekim 2016

  Aynı müşteri temsilcisi aradı aynı şeyleri söylemekte hiç memnun kalmadım. Beni servisi gitmediğimden sadakatsiz olarak adlandırdı

 • Peugeot Temsilcisi25 Ekim 2016

  Sayın HÜSEYIN K, Müşterilerimizden gelen görüş ve talepler kalite standartlarımız kapsamında önemle değerlendirilmektedir. Talebinizle ilgili size özel Müşteri Danışmanınız en kısa sürede iletişime geçecektir. Saygılarımızla, Peugeot Müşteri İlişkileri 0216 579 94 44 peugeot.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön